Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
nám. Na Sádkách 704
Dolní Břežany - 252 41

+420 731663566 (p. Řeřábek)
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic Byron BT

Cena 2 300
Dostupnost: není skladem
Výrobce:
Beyerdynamic

Cena bez DPH: 1 901
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Parametry :

  • Silný, plný a konzistentní zvuk s kontrolovanými basy
  • Vysoce kvalitní hands-free mikrofon pro telefonní hovory s pohodlným 3-tlačítkovým ovladačem pro ovládání médií (kompatibilní se zařízeními Apple a Android)
  • Perfektní padnutí v uších a dokonalý komfort nošení díky třem velikostem náušníků v různých velikostech a díky dvojici ušních háčků
  • Upevňovací magnety a masivní hliníkové pouzdro
  • Bezdratovym přenos pomoci Bluetooth V4.2.
  • Kmitočtovy rozsah 10 - 23000Hz, dálkove ovládani, napájeni lithium polymerovými članky 11mAh.

  • Nabijeni konektorem Micro USB. Operačni čas standby 5 dnů, čas nepřetržiteho poslechu 7.5h

  • Přislušenstvi - tři pary různě velkych silikonovych nástavců, nabijeci kabel USB, transportni pouzdro
  • Barva - černá
  • vestavěný mikrofon

Bezdrátová sluchátka do uší Byron BT nabízejí ve spojení s mobilním zařízením mimořádně detailní hudební zážitek. Silný, plný a konzistentní zvuk s kontrolovanými basy zajišťuje absolutní poslech a ztělesňuje vysoké hudební standardy. Vychutnejte si ten dokonalý zvuk v uchu…

Model Byron BT je první bezdrátový headset série Byron. Hudba i telefonní hovory jsou přenášeny přes Bluetooth, což vám vedle zážitku ze skvělého zvuku poskytuje i naprostou flexibilitu. Díky použití kodeků Qualcomm aptX® a AAC mohou všechna přehrávací zařízení plně využít jejich zvukový potenciál při zajištění špičkového přenosu přes Bluetooth. Akustické měniče pro pravé a levé ucho jsou navzájem propojeny pouze pomocí krátkého kabelu. Sluchátka lze velmi jednoduše a bezdrátově připojit k mobilnímu zařízení přes Bluetooth. Kabely pro sluchátka jsou už tedy minulostí.

Vysoce výkonná dobíjecí baterie umožňuje provozovat bezdrátový headset až 7.5 hodiny. Hlasové pokyny vás informují o aktuální úrovni nabití baterie. Pro nabíjení lze použít jakýkoli USB port, sluchátka lze dobíjet, například, pomocí nabíječky vašeho smartphonu nebo notebooku. K dispozici je také příslušný nabíjecí kabel, kdy úplné nabití tohoto modelu proběhne do dvou hodin.

Sluchátka Byron BT jsou vybavena 3-tlačítkovým dálkovým ovládáním a hands-free mikrofonem pro použití se zařízeními Apple a Android. Všechny funkce přehrávání lze ovládat velice jednoduše, aniž byste museli váš smartphon nebo tablet vyndat z kapsy. Pomocí dálkového ovladače můžete podle potřeby pozastavit hudbu, přeskočit na další titul nebo upravit hlasitost. Díky integrovanému mikrofonu lze bezdrátový headset Byron BT používat nejen pro poslech hudby, ale i pro telefonní hovory. Hovory lze jednoduše přijmout a ukončit při použití se všemi populárními smartphony.

Pro zajištění plné kvality zvuku a pohodlí i během dlouhého poslechu je nezbytné dokonalé padnutí sluchátek v uších. Sluchátka Byron BT jsou proto dodávána s vyměnitelnými silikonovými náušníky ve třech velikostech, které můžete snadno vyměnit a zvolit vhodnou velikost tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

 

Kromě toho vzal výrobce v úvahu také skutečnost, že někteří uživatelé jsou během nošení sluchátek v uších velmi aktivní: Proto jsou součástí balení také dva ušní háčky. Tyto silikonové smyčky se během nošení vkládají do sluchátek zachytí za uši. Sluchátka tedy ve zvukovodu drží vždy naprosto perfektně.