Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
nám. Na Sádkách 704
Dolní Břežany - 252 41

+420 731663566 (p. Řeřábek)
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic Byron BTA

Cena 3 900
Dostupnost: není skladem
Výrobce:
Beyerdynamic
Provedení:
černá

Cena bez DPH: 3 223
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Paramatry :

 

 • Naturální zvuk s vysokým rozlišením s digitálním signálním procesorem (DSP)
 • Vysoce kvalitní hands-free mikrofon pro telefonní hovory s pohodlným 3-tlačítkovým ovladačem pro ovládání médií (kompatibilní se zařízeními Apple a Android)
 • Perfektní padnutí v uších a dokonalý komfort nošení díky třem velikostem náušníků v různých velikostech a díky dvojici ušních háčků
 • Upevňovací magnety, lehké hliníkové pouzdro a sofistikovaná povrchová úprava
 • Typ sluchátek - sluchátka k mobilní tech., špuntová , špuntová k přenosným zařízením , Bluetooth sluchátka, headset
 • Barva -černá
 • Zpracování audio signálu procesorem DSP
 • Pokročilé funkce -Bluetooth V4.2., dálkové ovládání, napájení
  lithium polymerovými články 11mAh vestavěný mikrofon
 • Kmitočtový rozsah 10 - 25000Hz
 • Operační čas standby 5 dnů, čas nepřetržitého poslechu 7.5h

Prémiová bezdrátová sluchátka do uší Byron BTA nabízejí ve spojení s mobilním zařízením výjimečně detailní zvuk. Naturální zvuk s vysokým rozlišením a s příjemnými basy, kdy je poslech hudby absolutní radostí. Díky speciálně přizpůsobenému digitálnímu signálnímu procesoru (DSP) nabízí tento špičkový model ještě jemnější, preciznější a vyváženější zvuk, který se vyznačuje vysokými hudebními standardy. Vychutnejte si ten excelentní zvuk v uchu…

Model Byron BTA je první bezdrátový headset série Byron. Hudba i telefonní hovory jsou přenášeny přes Bluetooth, což vám vedle zážitku ze skvělého zvuku poskytuje i naprostou flexibilitu. Díky použití kodeků Qualcomm aptX® a AAC mohou všechna přehrávací zařízení plně využít jejich zvukový potenciál při zajištění špičkového přenosu přes Bluetooth. Akustické měniče pro pravé a levé ucho jsou navzájem propojeny pouze pomocí krátkého kabelu. Sluchátka lze velmi jednoduše a bezdrátově připojit k mobilnímu zařízení přes Bluetooth. Kabely pro sluchátka jsou už tedy minulostí.

Vysoce výkonná dobíjecí baterie umožňuje provozovat bezdrátový headset až 7.5 hodiny. Hlasové pokyny vás informují o aktuální úrovni nabití baterie. Pro nabíjení lze použít jakýkoli USB port, sluchátka lze dobíjet, například, pomocí nabíječky vašeho smartphonu nebo notebooku. K dispozici je také rychlá nabíječka v podobě praktické dockovací kolébky, která se postará o ovládání sluchátek a zároveň eliminuje potřebu používat micro-USB port, a navíc: proces nabíjení trvá kratší dobu. Pro úplné nabití tohoto top modelu stačí místo dvou hodin pouhých 90 minut.

 

Sluchátka Byron BTA jsou vybavena 3-tlačítkovým dálkovým ovládáním a hands-free mikrofonem pro použití se zařízeními Apple a Android. Všechny funkce přehrávání lze ovládat velice jednoduše, aniž byste museli váš smartphon nebo tablet vyndat z kapsy. Pomocí dálkového ovladače můžete podle potřeby pozastavit hudbu, přeskočit na další titul nebo upravit hlasitost. Díky integrovanému mikrofonu lze bezdrátový headset Byron BTA používat nejen pro poslech hudby, ale i pro telefonní hovory. Hovory lze jednoduše přijmout a ukončit při použití se všemi populárními smartphony.

Pro zajištění plné kvality zvuku a pohodlí i během dlouhého poslechu je nezbytné dokonalé padnutí sluchátek v uších. Sluchátka Byron BTA jsou proto dodávána s vyměnitelnými silikonovými náušníky ve třech velikostech, které můžete snadno vyměnit a zvolit vhodnou velikost tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Kromě toho vzal výrobce v úvahu také skutečnost, že někteří uživatelé jsou během nošení sluchátek v uších velmi aktivní: Proto jsou součástí balení také dva ušní háčky. Tyto silikonové smyčky se během nošení vkládají do sluchátek a zachytí za uši. Sluchátka tedy ve zvukovodu drží vždy naprosto perfektně.