Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic Custom Street

Cena 2 200
Dostupnost: skladem
Provedení:
bílá
Výrobce:
Beyerdynamic

Cena bez DPH: 1 818
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Parametry :

Typ přenosu: Kabel
Konstrukce sluchátek (princip): Uzavřená
Impedance: 38 ohmů
Frekvenční odezva: 20 Hz - 20,000 Hz
Nominální akustický výkon: 103 dB
Dálkové ovládání: 1-tlačítkové
Konstrukce: Supraaurální (na uši)
Kabel & konektor: Odpojitelný kabel - k dispozici různé konektory
TRRS standard: CTIA
Čistá hmotnost (bez obalu): 205 g

 Jako žádná jiná sluchátka na světě, CUSTOM STREET v sobě kombinují tu správnou velikost pro snadnou přenositelnost, vynikající zvuk a spoustu nastavitelných funkcí. Jednou z unikátních vlastností sluchátek CUSTOM STREET je posuvník CUSTOM Sound, který vám umožní vybrat mezi různými zvukovými profily a přizpůsobit si tak zvuk podle svého osobního vkusu, počínaje profilem "Analytical" až po “Heavy Bass“ - od přesného analytického zvuku po velmi silné basy. Navíc, zvukový profil si můžete přizpůsobit třeba i na ulici, jen za pár vteřin. Vyměnit lze i kabel sluchátek CUSTOM STREET a z každodenního společníka pro poslech oblíbené hudby se stane výkonné zařízení pro DJing, hraní her a sledování podcastů – to abychom vyjmenovali pouze několik aplikací, pro které lze sluchátka CUSTOM STREET použít. Váš zvuk. Váš styl.

 

Posuvníkem CUSTOM Sound si můžete snadno vybrat z různých zvukových profilů – ladění zvuku se provádí změnou velikosti bass-reflexového otvoru v mušlích. Čím více se otvor otevře, tím budou silnější basy. Vybrat si můžete ze tří různých profilů.

 

CUSTOM Style – umožňuje vzhled vašich sluchátek kdykoliv změnit. 16 designových výměnných krytů je součástí balení, a to je jen začátek. Dále si můžete vybrat z různých volitelných kroužků a dalších krytů či potahů pro náušníky a sluchátkový oblouk.

 

Většinu hudebních zařízení dnes tvoří mobilní telefony či jiná mobilní zařízení. To je důvod, proč jsou sluchátka CUSTOM ONE PRO PLUS dodávána s vestavěným mikrofonem a dálkovým ovladačem, které slouží pro příjem hovorů a ovládání přehrávání médií. K dispozici jsou také další vyměnitelné kabely a HEADSET GEAR s mikrofonem na husím krku.

 

Sluchátka CUSTOM STREET mají zdířky na obou mušlích. Jednu můžete použít pro připojení sluchátek k přehrávači. A další pro sdílení hudby s přáteli. Jakmile přestanete poslouchat, sluchátka CUSTOM STREET můžete díky skládací konstrukci složit a bezpečně je přepravovat v přiloženém pouzdru.