Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic T 51 i

Cena 5 900
Dostupnost: skladem
Výrobce:
Beyerdynamic

Cena bez DPH: 4 876
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Parametry :

  •  3-tlačítkové dálkové ovládání a mikrofon pro telefonování a přehrávání médií (Apple kompatibilní)
  •  Vynikající vyvážený, kvalitní a mocný zvuk s brilantními výškami a skvělou reprodukcí basů
  •  Technologie Tesla s nejvyšší účinností
  •  Vynikající útlum od hluku okolního prostředí
  •  Otočné mušle o 90°
  •  Včetně robustního nylonového kufříku
  •  Včetně 1/4" jack adaptéru (6,35 mm)
  •  Včetně in-flight adaptéru
  •  Včetně adaptéru pro kompatibilní zařízení (jiné, než Apple)

Model T 51i přináší bezkonkurenční kvalitu zvuku. S novými a vylepšenými ovladači působí sluchátka inspirativním způsobem - hned od prvního okamžiku. Zvláště zřejmé jsou hluboká odezva basů a transparentní, jasné výšky – díky společným vlastnostem, které dělají všechna sluchátka Tesla tak zvláštní: vysoká účinnost s nízkým zkreslením. Výsledek: jasný, silný zvuk v celém frekvenčním rozsahu, a to i při nízké úrovni. Uzavřená konstrukce T 51 také velmi efektivně izoluje vnější hluk.

Protože se jedná o oficiálně licencovaný produkt, můžete si být jisti, že T 51i funguje bez problémů i na vašem zařízení iPod, iPhone nebo iPad. Pomocí 3-tlačítkového ovladače a mikrofonu můžete použít T 51i pro ovládání hovorů a přehrávání médií. Všechny funkce (kromě ovládání hlasitosti) pracují i na dalších aktuálních smartphonech a tabletech, včetně většiny současných zařízení se systémem Android. Není kompatibilní s chytrými telefony a tablety se systémem Windows.

Lesklé logo Beyerdynamic na pouzdru je v ostrém kontrastu s kartáčovaným povrchem kovu náušníků. Kabel byl také vylepšen, nyní je mnohem stabilnější a má saténový povrch, což vede k menšímu množství hluku od kabelu. Světlý odstín barvy champagne propůjčuje sluchátkům velmi elegantní vzhled a povyšuje T 51 nad plastovou jednotvárnost – dokonce nad mnohem dražší sluchátka s celokovovou konstrukcí.

Díky kovovému, plně nastavitelnému sluchátkovému oblouku a otočným mušlím, sedí T 51i naprosto perfektně a potvrzují dlouhodobě zavedenou pověst Beyerdynamic, coby výrobce sluchátek s vynikajícím komfortem při nošení. Náušníky jsou vyrobeny ze super-měkké syntetické kůže s použitím viskoelastické náplně (paměťové pěny).

Díky výkyvným mušlím lze T 51i složit do kompaktního tvaru, kdy přesně zapadnou do přiloženého robustního nylonového kufříku. Vysoce kvalitní 6,35mm adaptér je také součástí balení, a je určen pro poslech prémiových hi-fi zařízení nebo sluchátkových zesilovačů. V balení je také adaptér pro cestování letadlem, takže si můžete vychutnat vynikající zážitek i za letu.