Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Dynaudio Excite X18

Cena 29 990
Původní cena 38 449, Sleva 22 %
Dostupnost: skladem
Výrobce:
Dynaudio
Provedení:

Cena bez DPH: 24 785
Záruční doba: 24 měsíců
KS

 High-end regálová reprosoustava, kombinující zvukový projev řady Focus a Excite. Dvě pásma se zadním bassreflexem, upgradovaná vnitřní kabeláž z bezkyslíkaté mědi, 27 mm výškový měnič s hedvábnou natíranou kalotou, středobasový měnič s membránou z pevného hořečnato-silikátového polymeru (MSP) o průměru 17 cm a hliníkovou cívkou o velkém průměru 75 mm na nosiči Kapton, magnety Esotec+, frekvenční rozsah 45 - 23.000 Hz, impedance 4 ohmy, citlivost 86 dB (2,83V/1m), zatížitelnost více než 150W, rozměry 190 x 280 x 330 mm. Provedení dýha ořech, dýha palisandr, saténový bílý lak, saténový černý lak.


Cena je uvedena za pár.

Dynaudio Excite.  Modely reprosoustav Excite kombinují vynikající výkon a čistou zábavu z hudby. Dynaudio Excite je dynamika – jakákoliv hudba, jakýkoliv zesilovač, jakákoliv hlasitost.

Odteď již existuje high end reprosoustava, která nepotřebuje nejkvalitnější zesilovač, aby dobře hrála. Je to proto, že modely Excite vytěží maximum z jakéhokoliv zesilovače nebo receivru a rychle a precizně následuje hudební signál, přičemž efektivně přeměňuje každý Watt na výjimečnou kvalitu zvuku.

Při vývoji této řady využila firma Dynaudio všech svých dlouholetých zkušeností a vznikla tak jedinečná série, jež dosahuje těch nejvyšších kvalit. Všechny legendární inovace Dynaudiojsou spojeny v těchto nových produktech: MSP (Magnesium Silicate Polymer) membrány, koše reproduktoru z litého hliníku, lehké hliníkové cívky a výškové reproduktory ze speciálního materiálu. Vylepšené struktury magnetů, větší zvukové cívky, optimalizovaná výhybka prvního řádu se strmostí 6 dB/oct a vylepšení všech relevantních technických parametrů.

Dynamika, požitek z hudby, nejvyšší možná úroveň kvality a výkonu v této cenové třídě: Dynaudio Excite.


Standardní záruční doba na reprosoustavy Dynaudio je 24 měsíců, ale po registraci na http://www.dynaudio.com/register/ je záruční doba od výrobce prodloužená na 96 měsíců.