Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Dynaudio Xeo 2

Cena 19 944
Původní cena 34 990, Sleva 43 %
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 16 483
Záruční doba: 24 měsíců
KS

DOPRODEJ : Aktivní kompaktní regálová reprosoustava s vynikajícím zvukem, konektivitou a možnostmi montáže. Všechny vstupy jsou umístěny v jedné reprosoustavě, signál je do druhé reprosoustavy přenášen bezdrátově. Vstupy: analogový, koaxiální digitální, Bluetooth (AptX, AAC). Možnost provozu s Dynaudio Connect nebo Hub s podporou více zdrojů signálu, vícezónového provozu a v případě Connect i ovládací aplikace pro iOS. Vestavěný zesilovač s výkonem 65W na kanál a DSP výhybkou. 14 cm MSP středobasový měnič, 27 mm výškový měnič s natíranou měkkou kalotou, inovativní skříň z kompozitu s vysokou hustotou a pevnou hliníkovou ozvučnicí. Plochý bassreflex na zadní straně umožňuje umístit sestavy blízko stěny nebo je na stěnu i zavěsit pomocí VESA kompatibilních úchytových bodů. Podpora signálu až 24bit/96kHz (přímý digitální vstup nebo přes Connect a Hub). Provedení saténové černé s ozvučnicí z černě anodizovaného hliníku nebo saténové bílé s ozvučnicí z čistého hliníku.

Cena je uvedena za pár.


Minimalizujte váš hudební systém jen na to nejnutnější: Zdroj zvuku a reproduktory. Kabely nebo externí zesilovač jsou dávno minulostí – v systému Xeo je přímo integrován High-endový zesilovač. Díky funkci Auto-play je připojení zcela automatické a není proto třeba další instalace nebo software.

Xeo můžete připojit k čemukoliv, co umí přehrávat hudbu -  počítač, mobilní telefon, videosystém, dokovací stanici, osobní nebo internetový přehrávač, streamovacího klienta, televizi, hi-fi audio systém, cokoliv. I hudba z vašeho počítače bude konečně znít skvěle.

Protože už přímo v DNA Xeo systému je obsažen smysl pro dokonalou reprodukci hudby: proslulé diskové jednotky Dynaudio s odpovídajícími integrovanými digitálními zesilovači a pokročilým zpracováním digitálního zvuku. 

Design je chytře přizpůsoben posledním reproduktorům Dynaudio Excite - se skrytými šroubky, hebkým saténovým lakem a magneticky upevněnou mřížkou.

Audio kritici byli udiveni, čeho Dynaudio s řadou Excite dosáhlo. Teď si to představte v kompletním systému. Se systémem Xeo můžete skončit s nejlepším obousměrným jednozdrojovým hudebním nástrojem ve vesmíru.


Standardní záruční doba na reprosoustavy Dynaudio je 24 měsíců, ale po registraci na http://www.dynaudio.com/register/ je záruční doba od výrobce prodloužená na 96 měsíců.

 

  PRODUKT ROKU 2016:  

What Hi Fi 5 Star Review M DACReproduktory Dynaudio Xeo 2 získaly prestižní ocenění časopisu What HiFi "Produkt roku - stereo reprosoustavy" - více ZDE na magazínu What HiFi.