Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Marantz NA 11 S1

Dostupnost: skladem
Výrobce:
Marantz
Provedení:

Záruční doba: 24 měsíců
Pro objednávku nás kontaktujte

Premiový přehrávač síťového obsahu je pravděpodobně ten nejvyspělejší audio přehrávač s DAC převodníkem, který byl u Marantz kdyzkonstruován. NA-11S1 přináší špičkové zvukové vlastnosti s možností streamování a množstvím variant připojení, to vše v provedeníkonstruovaném pro co nejjednodušší obsluhu a maximální flexibilitu. Přístroj dokáže reprodukovat dech beroucí kvalitu i z důvodu osazeníHi gh Current Audiophile D/A převodníkem DSD 1792 a současně také originálním DSP Marantz a především Digitálním Filtrem PEC777-jde o high-end algoritmus používaný doposud pouze a jen v profesionálních nahrávacích studiích-nazýváme jej Marantz MusicalMastering.

Tento typ filtrace dokáže zachovat podstatně širší zvukovou scénu a perfektní vyváženost. Jeho analogové audio obvodyzahrnují proslavené Marantz HDAM-SA2 a HDAM, což spolu s toroidním transformátorem zajišťuje dostatek výkonu, kdykoli je hopotřeba a to vše zabaleno v 5mm silném vrchním poměděném hliníkovém krytu, který minimalizuje vibrace a veškeré přeslechy arušení. NA-11S1 je vybavený Ethernetovým portem a je možné jej tedy připojit nejen do domácí sítě, přijímat tisíce internetových rádií astreamovat hudbu z různých služeb jako Last.fm nebo Spotify.Dnešní nezbytností je pak Apple Airplay, díky níž může uživatel přehrávat přímo ze své knihovny iTunes a bez ohledu na zdrojové zařízení.Díky DLNA 1.5 kompatibilitě může stejně tak přistupovat ke svému lokálnímu úložišti a do sítě připojených NAS serverů a přehrávatmnožství audio i video kodeků. Klasické koncerty nebo jiná představení zaznamenaná bez mezer budou díky systém u Gapless playpřehrávány bez mezer mezi skladbami.Přední a zadní panel je navíc vybavený USB konektorem, který dále rozšiřuje možnosti přístroje o využití iPhone a iPod a jejich připojenídigitální cestou, která vám nabídne dosud nepoznanou čistotu, dynamiku a bohatost detailů.

Přední USB typu A je připravený pro přenosná zařízení a USB paměti. USB – B konektor pracuje v asynchronním režimu pro připojení PCnebo MAC přímo a podporuje 192kHz/24bit ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz pro maximální univerzalitu.Návdavkem je pak nově vyvinutá „Ground/Signal Isolator Technology“ pomáhající redukovat šum v PC pro dosažení co možná nejvyššíkvality a čistoty.Přístroj je také vybavený zdvojeným digitálním vstupem, aby jej bylo možné využívat jako vynikající D/A převodník. Analogové výstupyjsou osazeny nesymetrickými RCA i symetrickými XLR konektory.

Cena: 105.000 Kč