Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Marantz PM 8005

Cena 21 250
Původní cena 25 000, Sleva 15 %
Dostupnost: skladem
Výrobce:
Marantz
Provedení:

Cena bez DPH: 17 562
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Integrovaný zesilovač s proudovou zpětnou vazbou je perfektní volbou pro audiofily, kteří touží nejen po vynikající zvukové kvalitě, ale také poněkud větší flexibilitě.

Přístroj nabízí 2 x 70W při zátěži 8Ohm s díky symetrické konstrukci zachovává vynikající prostorový obraz nahrávky. Pro dosažení zcela  unikátního zážitku byla věnována mimořádná pozornost prakticky každé součástce, včetně toroidního transformátoru s dvojitým stíněním. Výsledkem je stereo zesilovač s proudovou zpětnou vazbou disponující masivní výkonovou rezervou a schopností rozehrát i ty "nejlínější" reproduktory. Dalšími garanty mimořádného projevu jsou HDAM moduly a trojité šasi přístroje pro eliminaci vibrací.

PM8005 také nabízí možnost překlenutí korekcí pro zkrácení signálové cesty a MM vstup pro gramofon. toroidní transformátor, 2x70Wattů (8 Ohmů), Current Feedback zesílení, HDAM-SA3, symetrická obvodová architektura, power amp direct, lineární zdroj energie, vysoce kvalitní součástky, rozšířené přenosové pásmo pro reprodukci SA-CD formátu, funkce přímé reprodukce bez korekcí, plně volitelný záznamový selektor, vstup pro MM přenosku, Tri Tone Control, Pre-out / Direct IN, A/B reproduktory, sluchátkový výstup, D-Bus sběrnice, kovový čelní panel, dálkový ovladač.

Končící model. Pouze do vyprodání zásob!

 Ještě výhodnější cenu dostanete, pokud si k zesilovačii pořídíte i SA8005 SACD/CD přehrávač s USB DACem z výprodeje (oba přístroje 100% stav).