Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Marantz PM 8006

Dostupnost: skladem
Výrobce:
Marantz
Provedení:

Záruční doba: 24 měsíců
Pro objednávku nás kontaktujte

Stereofonní integrovaný zesilovač

- 2 x 70W/8Ω RMS

- Gramofonový předzesilovač třídy A Marantz Music Phono

- EQ, přesná elektronická regulace hlasitosti

- Vstupy: 1x RCA Phono MM, 5x linkový RCA

- Výstupy: 1x TAPE, 1x PRE, 1x sluchátkový

- Reprosoustavy A-B, regulace basů/středů/výšek/vyvážení kanálů

- Režim Power Amp Direct a Source Direct

- Dva páry postříbřených reproterminálů Marantz SPKT-1 +

- Hmotnost 12 kg

- Vyrobeno v Japonsku

 

Cena: 31 000 Kč

 

Marantz, přední světový výrobce pokročilých technologií pro reprodukci zvuku opět posunul hranici. Integrovaný zesilovač PM 8006 obsahuje úplně nový phono stupeň, nově vyvinutý předzesilovač a velmi přesnou elektronickou regulaci hlasitosti. Na základě zkušeností týmu Marantz v oblasti vysoce kvalitního analogového inženýrství, nastavuje nový model vyráběný v Japonské Shirakawě ve své kategorii nový standard.

Čistě analogový integrovaný zesilovač PM 8006 o výstupním výkonu 70 W na kanál vládne s lehkostí dlouhému zástupu reprosoustav. Se závazkem značky Marantz podporovat všechny milovníky hudby, obsahuje úplně nový předzesilovač pro gramofonové přenosky typu MM, který dodává signál z vašich oblíbených desek s nejnižším šumem a čistotou.

Technologie Marantz Music Phono EQ je nejpokročilejší svého druhu a tak jsou veškerá snažení kupujících o vylepšení zesilovače externím phono předzesilovačem zcela zbytečná: při své premiéře kombinuje PM 8006 moduly HDAM (Hyper-Dynamic Amplifier Module) s tranzistory JFET, které zvyšují výstupní impedanci. Díky tomu bylo možné odstranit ze signálové cesty vazební kondenzátory a tím se průchod audio signálu ještě více zjednodušil. Citlivý nízkoúrovňový signál sejmutý přenoskou gramofonu je zpracován s minimálním zkreslením ve dvou stupních.

Přesná úprava korekční křivkou RIAA kombinuje pasivní a aktivní část: ekvalizace RIAA probíhá v modulech HDAM, zatímco o zesílení signálu se postará špičkový předzesilovač s minimálním zkreslením pracující ve třídě A. Vše je podřízeno nejčistšímu a nejotevřenějšímu zvuku – pečeť kvality, kterou má Marantz vice než 60 let. Také čistotu a přesné vyvážení kanálů, při použití knoflíku navozující pocit otáčení klasickým analogovým potenciometrem, zajišťuje nový regulátor hlasitosti s elektronickým nastavením pomocí mikroprocesoru. Dva páry na zakázku vyrobených terminálů umožňují připojení a přepínání mezi páry A/B. Reproterminály vyrobené z masivní mosazi pokovené silnou vrstvou stříbra ručí za nejlepší možný kontakt s reproduktorovým kabelem a jsou usazené blíže k obvodové desce, čímž se ještě více zkrátila signálová cesta. Co nejkratší signálové cesty jsou všudypřítomným konstrukčním prvkem zesilovače a společně s technologií High Instantaneous Current zvyšují rychlost a dynamiku.

PM 8006 má oblíbenou třípásmovou tónovou korekci pro oddělené nastavení úrovně hloubek, středů a výšek a navíc, kromě pěti linkových vstupů a vstupu pro MM přenosku také nabízí pro budoucí rozšíření, nebo integraci do systému domácího kina linkový výstup předzesilovače. Vstupní buffer, který činí vstupy více stabilními v závislosti na různé charakteristiky připojených zdrojů, je napájen dvojitě stíněným toroidním transformátorem s nízkým rozptylem, který je ukotven na trojvrstvé desce šasi. O mechanickou stabilitu a tlumení vibrací se také starají nově vyvinuté antivibrační nožky.

 

Integrovaný zesilovač PM 8006 – důležité vlastnosti a výhody

- Integrovaný zesilovač s proudovou zpětnou vazbou o výkonu 2 x 70W / 8 Ω rms
  - Reprodukce širokého zvukového pásma zaplní váš pokoj proslulým zvukem Marantz

- Obvody elektronické regulace nové konstrukce
  - Přesný souběh a separace kanálů nejlepší ve své třídě

- Vynikající předzesilovač Marantz Musical Phono EQ
  - Nejčistší signál z milovaných vinylů s minimálním šumem

- Proprietární obvody Marantz HDAM-SA3
  - Dodávají signál do koncového stupně s vyšším dynamickým rozsahem a nižším zkreslením

- Trojvrstvá základní deska šasi
  - Snižuje mechanické chvění

- Pozlacené vstupní/výstupní konektory RCA včetně vstupu Phono (MM)
  - Nejlepší připojení všech zdrojů

- Dvojitě stíněný transformátor s toroidním jádrem a velmi kvalitní zakázkové součástky
  - Dodávají zesilovači dostatek čisté energie

- Velmi kvalitní původní reproduktorové terminály SPKT-1+ (s přepínáním A / B)
  - Lepší připojení reprosoustav

- Dostupný v černém a silver-gold provedení
  - Dokonalý partner pro přehrávače Marantz

 

 


Doporučujeme zakoupit společně se zbožím