Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Pro-Ject 1-Xpression Carbon Classic (2M-Silver)

Cena 20 990
Dostupnost: do 3 dnů
Výrobce:
Pro-Ject
Provedení:
černá

Cena bez DPH: 17 347
Záruční doba: 24 měsíců
KS

1-XPRESSION CARBON CLASSIC nabízí elegantní a zároveň robustní šasi z MDF kompozitu na třech tlumených, výškově nastavitelných podstavách, které efektivně redukují vibrace z okolí. Otřesům odolný hliníkový talíř sendvičové konstrukce s TPE tlumením, účinně omezující rezonance a kvalitní hlavní ložisko s nerez oceli v bronzovém pouzdře s teflonem jsou další atributy špičkového audiofilského gramofonu. Důležitou součástí je také akrylový protiprachový kryt a vynikající přenoska ORTOFON 2M-silver se stříbrnou cívkou.

Tichý hnací motor je odpružený kvůli zamezení přenosu vibrací. 8,6" uhlíkové rameno z velice pevného, a přitom lehkého materiálu, dokonale odolává stojatému vlnění a zároveň umožňuje díky systému uložení EVOLUTION provádět veškerá potřebná nastavení pro dokonalé sledování drážky.

Všechny tyto vlastnosti jsou předpokladem pro maximální poslechový zážitek i audiofilskou zvukovou kvalitu a činí tak 1-XPRESSION CARBON CLASSIC jednoznačně favoritem, co se týká poměru cena / výkon, což dokládají mnohá renomovaná ocenění.

Povrchová úprava s vysokým leskem je volitelná mezi dvěma variantami přírodní dýhy (oliva, mahagon) nebo v barvě bílé a černé.

V základní výbavě najdete také zlacené cinch konektory se zemnícím šroubem, a externí napájecí zdroj (omezení potenciálního elektromechanického rušení).

1-XPRESSION CARBON CLASSIC byl v roce 2014 vysoce oceněn při vyhlašování vítězů SOUND + IMAGE v kategorii gramofonů do 3000 a časopis HIGH FIDELITY ho vyhlásil gramofonem roku.

Barevné provedení v piano laku.

 

Technické parametry:

Rychlost33 nebo 45 rpm, s manuální změnou otáček.

Pohon: řemenem.

Včetně vložky ORTOFON 2M-SILVER.

Talíř: 300 mm, 1,65 kg.

Rozptyl rychlosti±0,5%.

Kolísání otáček: ±0,1%.

Odstup signál/šum: -70 dB.

Rameno: 8,6" (efektivní délka 218,5 mm), 8,7 g, uhlíkové vlákno.

Přesah: 18,5 mm.

Přítlak: 10-30 mN.

Rozměry: 415 (Š) × 118 (V) × 320 (H) mm.

Hmotnost: 5,5 kg.

Výstup: Cinch (RCA).

Příslušenství: RCA kabel, plexi kryt, protizávaží (7-12 g).

Odkazy:


Potřebujete produkt dodat dříve? Kontaktujte nás, zjistíme pro Vás aktuální možnosti.