Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!8K AV receiver Marantz NR 1711

NOVINKA
Cena 20 500
Dostupnost: skladem v Praze
Vyberte barvu:
Výrobce:
Marantz
Cena bez DPH: 16 942
Výrobce: Marantz
Záruční doba: 24 měsíců
KS

8K AV přijímač 7.2 - nízké stavby

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, eARC, podpora různých formátů HDR včetně HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako předávání 4K / 120Hz, proměnná obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM).

Klíčové vlastnosti

- V nízké skříni (polovina výšky obvyklého AV receiveru) oslnivý zvuk a obraz.
- S výkonem 90 W na kanál si můžete užít své oblíbené filmy v úžasné kvalitě.
- Díky jednomu vyhrazenému vstupu 8K a jednomu výstupu pro video v kvalitě 8K ze zdrojových zařízení 8K; U všech šesti portů HDMI je k dispozici 8K upscaling
- Výstup eARC HDMI přenáší nekomprimované a objektově založené zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X přímo z aplikace smart TV do AV přijímače
- Díky průchodu 8K / 60Hz nebo upscalingu spolu s HDR10 +, HLG, Dolby Vision a podporou Dynamic HDR zažijte výjimečnou kvalitu obrazu, pokud jde o jas, čistotu a kontrast
- Vylepšené herní vzrušení se sníženým zpožděním díky průchodu 4K / 120 Hz, proměnné obnovovací frekvenci (VRR), režimu automatické nízké latence (ALLM) a rychlému přenosu snímků (QFT)
- Užijte si své oblíbené přehrávání souborů v kvalitě Hi-Res s podporou FLAC, ALAC a WAV a také DSD 2,8 / 5,6 MHz
- Funkce Integrovaný HEOS a bezplatná aplikace HEOS
- Integrovaná technologie Bluetooth a Wi-Fi s podporou dvoupásmového připojení 2,4 GHz / 5 GHz

Výkonný 7kanálový diskrétní zesilovač
Díky vysoce výkonné diskrétní sekci výkonového zesilovače si můžete vychutnat výjimečný zvuk pro filmy a hudbu. Stejný výkon na všech sedmi kanálech při 90 W na kanál s nízkou impedancí pohonu pro vynikající ovládání reproduktorů. Auto Eco Mode upravuje výkon reproduktorů na základě úrovně hlasitosti a ekologického měřiče na obrazovce a přináší snížení spotřeby energie v reálném čase, aniž by byl obětován vynikající zvuk Marantz.

Dolby Atmos
Pociťte každou dimenzi v Dolby Atmos. Užijte si systém prostorových reproduktorů 5.1 a dva další stropní reproduktory nebo dva výškové reproduktory Dolby Atmos, které přinášejí dramatické horní efekty pro skutečně obklopující zvuk, včetně směšovače Dolby Surround pro starší obsah.

Pro ty, kteří ve svém systému nemají stropní reproduktory nebo reproduktory směřující nahoru, simuluje technologie Dolby Atmos Height Virtualization Atmos atmosféru s ovladači směřujícími dopředu. Nakonfigurujte až pět reproduktorů, abyste replikovali účinek dvou stropních reproduktorů, nebo využijte všech sedm kanálů k simulaci silného účinku čtyř stropních reproduktorů.

DTS: X
Pohlcující zvukový formát DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý engine pro prostorové přemapování DTS Neural: X ™ nabízí vylepšené vnoření a zvýšený realismus ve všech vašich oblíbených filmech.

DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a produkuje unikátní a realitě blízké zvukové efekty v uspořádání reproduktorů 2.1, 5.1 nebo 7.1.

Pokročilé 8K HDMI připojení
Nový Marantz NR1711 obsahuje šest HDMI vstupů a jeden výstup pro všechny vaše oblíbené zdroje.

Kromě 8K upscalingu všech šest HDMI vstupů podporuje Dolby Vision, HLG, HDR10 +, 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkování, 21: 9 video, BT.2020 pass-through a aktuální ochranu proti kopírování HDCP 2.3


© HIFIpartner, s.r.o.