HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!8K AV receiver Marantz SR6015

Vyberte barvu:
Výrobce:
Marantz
Výrobce: Marantz
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 33 058
40 000 ks

8K AV přijímač 9.2 s 3D zvukem

Užijte si vynikající výkon videa díky nejnovějším technologiím HDMI, jako je 8K / 60Hz pass-through nebo upscaling, eARC, podpora různých formátů HDR včetně HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a Dynamic HDR, stejně jako nejnovější herní technologie jako předávání 4K / 120Hz, proměnná obnovovací frekvence (VRR) a režim automatické nízké latence (ALLM).

Klíčové vlastnosti

- V nízké skříni (polovina výšky obvyklého AV receiveru) oslnivý zvuk a obraz.
- S výkonem 180 W na kanál si můžete užít své oblíbené filmy v úžasné kvalitě.
- Díky jednomu vyhrazenému vstupu 8K a jednomu výstupu pro video v kvalitě 8K ze zdrojových zařízení 8K; U všech šesti portů HDMI je k dispozici 8K upscaling
- Výstup eARC HDMI přenáší nekomprimované a objektově založené zvukové formáty jako Dolby Atmos a DTS: X přímo z aplikace smart TV do AV přijímače
- Díky průchodu 8K / 60Hz nebo upscalingu spolu s HDR10 +, HLG, Dolby Vision a podporou Dynamic HDR zažijte výjimečnou kvalitu obrazu, pokud jde o jas, čistotu a kontrast
- S průchodem 4K / 120 Hz, proměnlivou obnovovací frekvencí (VRR), režimem automatické nízké latence (ALLM) a rychlým přenosem snímků (QFT) zažijete herní vzrušení s úžasným obrazem a velmi nízkým zpožděním.
- Schopnost dekódovat bezeztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do 24 bitů / 192 kHz; a také DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz
- Patentované obvody HDAM společnosti Marantz, obvody Current Feedback, 32bitové převodníky AKM AK4458 D / A a hybridní PLL Clock Jitter Reducer pro detailnější a dynamičtější zvuk.
- Streamujte z hudebních služeb, jako jsou Spotify Free (dokonce i Free) a Premium, Amazon Music HD, Tidal a další, nebo streamujte přímo z chytrých zařízení přes AirPlay 2 nebo Bluetooth.
- Váš klíč k digitálnímu streamování hudby, multi-room audio a hlasovému ovládání v celé vaší domácnosti.
- U modelu SR6015 jednoduše pomocí svého hlasu ovládáte preferovaného hlasového asistenta, jako jsou Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.


Výkonný 7kanálový diskrétní zesilovač
Díky vysoce výkonné diskrétní sekci výkonového zesilovače si můžete vychutnat výjimečný zvuk pro filmy a hudbu. Stejný výkon na všech sedmi kanálech při 180 W na kanál s nízkou impedancí pohonu pro vynikající ovládání reproduktorů. Auto Eco Mode upravuje výkon reproduktorů na základě úrovně hlasitosti a ekologického měřiče na obrazovce a přináší snížení spotřeby energie v reálném čase, aniž by byl obětován vynikající zvuk Marantz.

Dolby Atmos
Pociťte každou dimenzi v Dolby Atmos. Užijte si systém prostorových reproduktorů 5.1 a dva další stropní reproduktory nebo dva výškové reproduktory Dolby Atmos, které přinášejí dramatické horní efekty pro skutečně obklopující zvuk, včetně směšovače Dolby Surround pro starší obsah.

Pro ty, kteří ve svém systému nemají stropní reproduktory nebo reproduktory směřující nahoru, simuluje technologie Dolby Atmos Height Virtualization Atmos atmosféru s ovladači směřujícími dopředu. Nakonfigurujte až pět reproduktorů, abyste replikovali účinek dvou stropních reproduktorů, nebo využijte všech sedm kanálů k simulaci silného účinku čtyř stropních reproduktorů.

DTS: X
Pohlcující zvukový formát DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk. Zahrnutý engine pro prostorové přemapování DTS Neural: X ™ nabízí vylepšené vnoření a zvýšený realismus ve všech vašich oblíbených filmech.

DTS Virtual: X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a produkuje unikátní a realitě blízké zvukové efekty v uspořádání reproduktorů 2.1, 5.1 nebo 7.1.

Pokročilé 8K HDMI připojení
Nový Marantz SR6015 obsahuje sedm HDMI vstupů (včetně 1 nativního 8K) a tři HDMI výstupy

Kromě 8K upscalingu všech sedm HDMI vstupů podporuje Dolby Vision, HLG, HDR10 +, 4: 4: 4 Pure Color sub-vzorkování, 21: 9 video, BT.2020 pass-through a aktuální ochranu proti kopírování HDCP 2.3

© HIFIpartner, s.r.o.