HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Advance Acoustic WTX500 BT adaptér

- 15% ZAJÍMAVÁ AKCE LZE PŘEDVÉST U VÁS
Výrobce:
Advance Acoustic / ADVANCE Paris
Vyberte barvu:
černá
Výrobce: ADVANCE Paris
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 2 248
2 720 ks
Původní cena 3 200, Sleva 15 %

Žijeme v prostředí, kde dochází k dematerializování hudby. Ta je uložena v různých zařízeních (mobilní počítače, počítače, tablety, smartphony a další přehrávače), pouze žádá, abychom ji pustili do kvalitního hifi systému více či méně komplikovaně, ale co je nejdůležitější, tak, aby zněla co nejvíce "skutečně" a přirozeně.

Nový externí BT bezdrátový přijímač WTX500 značky Advance Acoustic to dělá velice dobře.

WTX500 lze snadno připojit k jakémukoli analogovému vstupu zesilovače - rozteč konektorů není standardizována, ale je opravdu běžná - 99% přístrojů má tuto vzdálenost.

WTX500 vám přináší úžasný hudební výkon spolu s jednoduchým použitím.


Specifikace

Použitím apt-X Bluetooth kodeku WTX500 rozumí těmto formátům: AAC / WAV / FLAC / APE
Analogový výstup (přímé samčí konektory, vstupují bez propojovacícvh kabelů rovnou do vstupních (samičích) konektorů na přístroji
Vysoká úroveň hudby (kvalita CD - 16-bit/48 kHz
Může být použita se všemi Bluetooth přenosnými zařízeními
Jednoduchá a intuitivní implementace
Velice rychlý čip umožňuje i přehrávání zvukové stopy k video souborům. Postava ve filmu vystřelí a vy to uslyšíte v ten samý moment.

Výstupní úroveň: 600 mV RMS
Výstupní impedance: 10 kΩ
Zisk: 0 dB
Zkreslení: 0,09%

Rozměry max: H.5,5 cm x W.1,4 cm x D.6 cm
Hmotnost: 24 g (neulomí Vám konektory na zesilovači)

 

Jaký si mám zakoupit??

Zjistěte si, co chcete přehrávat, ověřte, jaký kodek umí Váš přehrávač využít. 

Pro ADVANCE Acoustic WTX-500 a XFTB-01 platí:

Jak je uvedeno v časopise Stereo&Video 10/2019 na straně 32: "...Paradoxní je, že mnohem kvalitnější formát aptX umí využít pouze počítače a notebboky od Applu, přenosná zařízení aptX nepodporují..." Pokud tedy nemáte hudbu přímo v AAC (který je běžný například u služby Apple Music), použije se ztrátový kodek SBC, který má maximální datovou propustnost 352 kbps, bez ohledu na to, v jakém formátu je hudba uložena (FLAC, WAV, MP3, a jiné).

Pro kodek FLAC, WAV a podobné použijte novější produkt WTX-700 (či XFTB-02) s kodekem aptX-HD, ani zde však nečekejte zázrak, pokud je chabého výkonu BT modul Vašeho zdrojového zařízení. Váš telefon musí podporovat aptX-HD, jinak je situace stejná jako výše a pro FLAC se použije nejuniversálnější ztrátový kodek SBC.

Pokud to Váš přístroj neumí, bude lepší zakoupit streamer WTX-Microstreamer (nebo zvukově kvalitnější WTX-Stream PRO), který není závislý na Vašem telefonu. Sám se připojuje k internetu a sám ke streamované hudbě přistupuje. Telefon, či tablet u něj funguje pouze jako hostitel ovládací aplikace - po navolení správné hudby můžete telefon klidně vypnout.

© HIFIpartner, s.r.o.