Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Advance Acoustic XFTB-01

AKCE
Cena 2 500
Původní cena 2 700, Sleva 7 %
Dostupnost: skladem v ČR
Vyberte barvu:
černá
Cena bez DPH: 2 066
Výrobce: ADVANCE Paris
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Výprodej předváděcího - 1 vybaleného kusu

Žijeme v prostředí, kde dochází k dematerializování hudby. Ta je uložena v různých zařízeních (mobilní počítače, počítače, tablety, smartphony a další přehrávače), pouze žádá, abychom ji pustili do kvalitního hifi systému více či méně komplikovaně, ale co je nejdůležitější, tak, aby zněla co nejvíce "skutečně" a přirozeně.

Volitelný modul Bluetooth (aptX - AAC) pro integrované zesilovače Advance Acoustic X-i125, X-i105 a X-i75, AX-1, DA převodník DX-1, předzesilovač PX-1, či universální přehrávače X-Stream9, nebo UX-1.


Zapoj a hraj

- SPDIF výstup Přímá cesta k zesilovači X-I75/105/125/...
- aptX (CD kvalita) - AAC
- 48 kHz / 24 bit digitálním výstupem (I2 / S nebo S / PDIF)
- Přenos dat umožňuje tyto formáty: AAC, WAV, FLAC a APE
- Zkreslení: 0003% při 1kHz
- Separace signal-šum: 95dB
- Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 kHz
- maximální vzdálenost: <10m

 

Jaký si mám zakoupit??

Zjistěte si, co chcete přehrávat, ověřte, jaký kodek umí Váš přehrávač využít. 

Pro ADVANCE Acoustic WTX-500 a XFTB-01 platí:

Jak je uvedeno v časopise Stereo&Video 10/2019 na straně 32: "...Paradoxní je, že mnohem kvalitnější formát aptX umí využít pouze počítače a notebboky od Applu, přenosná zařízení aptX nepodporují..." Pokud tedy nemáte hudbu přímo v AAC (který je běžný například u služby Apple Music), použije se ztrátový kodek SBC, který má maximální datovou propustnost 352 kbps, bez ohledu na to, v jakém formátu je hudba uložena (FLAC, WAV, MP3, a jiné).

Pro kodek FLAC, WAV a podobné použijte novější produkt WTX-700 (či XFTB-02) s kodekem aptX-HD, ani zde však nečekejte zázrak, pokud je chabého výkonu BT modul Vašeho zdrojového zařízení. Váš telefon musí podporovat aptX-HD, jinak je situace stejná jako výše a pro FLAC se použije nejuniversálnější ztrátový kodek SBC.

Pokud to Váš přístroj neumí, bude lepší zakoupit streamer WTX-Microstreamer (nebo zvukově kvalitnější WTX-Stream PRO), který není závislý na Vašem telefonu. Sám se připojuje k internetu a sám ke streamované hudbě přistupuje. Telefon, či tablet u něj funguje pouze jako hostitel ovládací aplikace - po navolení správné hudby můžete telefon klidně vypnout.

 


© HIFIpartner, s.r.o.