HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Advance PARIS X-Stream9

Vyberte barvu:
černá
Výrobce:
Advance Acoustic / ADVANCE Paris
Platforma (ovládací aplikace):
ADVANCE Playstream
Výrobce: ADVANCE Paris
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 21 488
26 000 ks

 

Advance Acoustic, značka nedávno přejmenovaná na Advance PARIS navrhuje produkty pro náročné audiophily více než 20 let.
Univerzální přehrávač X-Stream 9 není výjimkou. Uspokojí milovníka kvalitního zvuku všemi myslitelnými audio vstupy. Dveře zvuku s vysokým rozlišením budou otevřeny!

X-Stream 9 je síťový přehrávač, DAC, CD přehrávač, externí stereo zvuková karta PC / MAC přes asynchronní vstup USB-B X-MOS a digitální tuner DAB / DAB + a FM.

(pokrytí signálem je vidět zde: - https://digi.ctu.cz/dtv/)


Ať už se jedná o soubory oblíbené hudby - PC nebo MAC, smartphone, tablet, síťový pevný disk, NAS nebo disk CD, můžete si vychutnat kvalitu zvuku nejvyšší úrovně.
"Bez omezení" byla naše filozofie ohledně návrhu našeho nového univerzálního přehrávače (Předhůdce byl X-UNI). Naši inženýři integrovali nejlepší technologie s jedinečnou podmínkou, že získané výsledky povedou k uklidňujícímu poslechu bez agresivity a v naprosté čistotě zvuku.
Výstup zvuku i dekódovací část byly zvláště upraveny. O převod signálu se stará výjimečný čip AK4490 od společnosti AKM.

AK4490 je součástí nové generace špičkových 32bitových DAC založených na architektuře VELVET SOUND společnosti AKM, kterou využívají ti nejlepší výrobci audio techniky. Tato technologie přináší precizní detail zvuku s velice nízkým zkreslením, v návaznosti na digitální filtr s 32bitovým rozlišením.
AK4490 podporuje až 768kHz PCM a 11,2MHz DSD (Direct Stream Digital), vhodné pro přehrávání zvukových zdrojů s vysokým rozlišením. V DAC je integrováno pět digitálních filtrů, které optimalizují reprodukci zvuku.
AK4490EQ je vhodný pro konverzi zvukových zdrojů s vysokým rozlišením, které všecny právě model X-Stream 9 využívá.
V kombinaci s naším nízko šumovým napájením dosahuje implementovaný DAC ještě nižšího zkreslení (-112 dB poměru signálu k šumu)!

Část síťového přehrávače X-Stream 9 umožňuje správu streamingových služeb (Spotify, Qobuz, TIDAL ...), několik tisíc lokálních, celostátních a globálních radiostanic (Tune-In i vTuner), čtení hudby uložené ve vašem počítači nebo NAS síťové jednotce. Kompatibilní je s protokoly přenosu Airplay a DLNA.
Ovládání síťové jednotky můžete provést pomocí aplikace ADVANCE PLAYSTREAM, kterou lze stáhnout z AppStore a Google Play.

Zařízení X-Stream 9 má CD přehrávač, který integruje nejnovější generaci servo Tamul a zajišťuje stabilní a kvalitní přehrávání disků CD. Použité řešení kombinuje 16bitový procesor a 24bitový DSP. Podporuje přehrávání disků CD, CD-R / RW, CD-DA (MP3 / WMA).

Náš univerzální přehrávač je také vybaven vstupem USB-B X-MOS pro přímé připojení počítače PC nebo počítače MAC. Tento asynchronní "vysokorychlostní" vstup 32-bitový / 8-vrstvý umožňuje přehrávání všech typů souborů až do DSD 5,6GHz.

Kromě fixního výstupu pro použití s ​​integrovaným zesilovačem nebo předzesilovačem lze u X-Stream 9 využít též variabilní výstup pro připojení ke koncovému zesilovači nebo aktivním reprosoustavám. Bude tak použit jako předzesilovač / univerzální čtečka. Hlasitost bude ovládána z dálkového ovladače nebo prostřednictvím samotného zařízení.

X-Stream 9 je také DAC, má 3 optické vstupy a 2 koaxiální vstupy.
Kromě toho má náš přehrávač symetrické (XLR) a nesymetrické analogové stereo (RCA) stereo výstupy, stejně jako dva optické a koaxiální digitální výstupy.

X-Stream 9 obsahuje port Bluetooth Direct Digital (BDD) pro připojení digitálního přijímače X-FTB 01 Bluetooth (24bit-48kHz). Tento přijímač obsahuje zařízení APTX, které zajišťuje kvalitu všech vašich zdrojů.

 

SPECIFIKACE

ÚROVEŇ VÝSTUPU RCA 2 volt
Výstupní úroveň XLR 4 volty
FREKVENČNÍ ROZSAH (+/- 3dB) 20Hz - 45 kHz
ZKRESLENÍ <0,005%
VÝSTUPNÍ IMPEDANCE 10KΩ
SEPARACE KANÁLŮ >110 dB
ODSTUP SIGNÁL-ŠUM >110 dB
DAC DIGITAL AUDIO 32bit-768kHz AK4490
DIGITÁLNÍ AUDIO PCM TRANSCEIVER AK4118
USB AUDIO / DSD XMOS XU208-256
AC NAPÁJENÍ 115 nebo 230V
SPOTŘEBA MAX 30W
ROZMĚRY (mm) H. 130 x l. 230 x D. 310
ČISTÁ HMOTNOST / Hrubá hmotnost 3,8 kg / 5,4 kg
2.4G kompatibilita s Wi-Fi sítí: IEEE 802.11b / g / n
Frekvenční rozsah vysílače Wi-Fi: 2412 - 2472MHz (pásmo ISM 2,4 GHz, USA 11 kanálů, Evropa a další 13 kanálů)
Výkon vysílače Wi-Fi: <20dBm (EIRP)
Modulace Wi-Fi: OFDM, DSSS, DBPSK, DQPSK, CCK, 16QAM, 64QAM

aa wtx microstream qr odkaz

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

© HIFIpartner, s.r.o.