HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!ARCAM HDA SA20

- 32% ZAJÍMAVÁ AKCE LZE PŘEDVÉST U VÁS
Výrobce:
Arcam
fn:
xyz
Výrobce: ARCAM
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 ks
Cena bez DPH: 24 580
29 742 ks
Původní cena 43 738, Sleva 32 %

Výprodej předváděcího kusu - 100% stav, plná záruka ode dne prodeje.

Nový zesilovač SA20 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z nejuznávanějších audiotechnických společností ve Velké Británii. Díky využití nejkvalitnějších komponent a technologických postupů je navržen tak, aby přinášel maximální hudební zážitek.

 

U hi-fi zesilovačů třídy A, které bývají tradiční volbou audiophilů, narážíme na dva časté problémy. Využívaný jediný napájecí zdroj zde pracuje nepřetržitě na plný výkon, a to i v případě, že neprochází žádný signál. Třída A je skvělá pro reprodukci těch nejjemnějších detailů při nízkém výkonu, avšak v případě rychlé potřeby extrémní síly mívá problémy.

 

Třída A / B je nejběžnější třída zesilovačů. Přepíná mezi dvěma interními zesilovači, jedním pro každou polovinu křivky. Je to daleko efektivnější, jenže zde dochází často k přechodovému zkreslení, a ty detaily, které jsou duchem hudby a které vyhledáváme, se vyskytují právě při nízkém výkonu, se ztrácí právě během přepínání mezi oběma zesilovači.

 

Třída G je v podstatě hybridní zesilovač, který využívá třídu A speciálně pro nízkoúrovňové signály, ale v případě potřeby zapíná dodatečné napájení pro napájení vyšší částí křivky. Významná část křivky se tak pohybuje ve třídě A s nezkreslenými nejjemnějšími detaily, avšak zůstává zachována rychlost, přesnost a výkon pro dokonalou prezentaci jakéhokoliv hudebního žánru.

 

Třida-G ta nejlepší ze všech možností
Díky technologii zesilovače třídy Class-G společnosti Arcam přináší HDA SA20 nejlepší možný zvuk za všech okolností. První čtvrtina potenciální energie (z 80 wattů) je dodávána v čisté třídě A.

 

Digitální vstupy převodníku ESS DAC pro špičkovou kvalitu zvuku
Zatímco třída G zesilovače se stará o zpracování analogových signálů, špičkový DAC převodník Sabre ESS 9038 vyždímá z vašich digitálních zdrojů maximum. Jakmile je připojíte přes digitální vstupy k SA20, využijete tento integrovaný převodník a získáte vynikající prezentaci i mnohem více otevřený zvuk se silnou dynamikou a s možností výběru mezi 7 filtry. Dva koaxiální digitální vstupy a jeden optický konektor umožňují připojení až tří zdrojů - ideální pro přehrávače disků CD / DVD / Blu-ray, streamery nebo dokonce i televizory!

 

Vstup pro gramofon (MM)
SA20 je vynikající nejen v oblasti digitálních technologií, ale můžete ho skvěle využít i pro připojení vašeho gramofonu. SA20 totiž disponuje také integrovaným gramofonovým předzesilovačem (MM). Na rozdíl od mnoha jiných integrovaných phono předzesilovačů, které pouze doplňují konektivitu, Arcam SA20 využívá pečlivě vyvinutý audiofilský předzesilovač s minimálním šumem a vysokou úrovní detailů v hudbě. Jedná se o vysoce kvalitní komponent navržený tak, aby plně uspokojil i náročné milovníky vinylu.

 

Integrovaný zesilovač třídy G s integrovaným referenčním 32-bitovým / 192 kHz DAC převodníkem SABRE ESS9038K2M

 

Výkon 2 x 80 W na 8 

 

Celkové harmonické zkreslení + šum = 0,003 %

 

5 RCA analogových vstupů, včetně vstupu PHONO pro MM přenosky

 

3 digitální vstupy – 1 x optický a 2 x koaxiální

 

RCA analogový výstup PRE-OUT

 

Sluchátkový výstup

 

USB vstup pro upgrade systému

 

Připraven pro dálkové řízení pomocí RS-232

 

IP ovládání (z aplikace MusicLife - pro iOs a Android)

 

Možnost využít jeden ze vstupů pro připojení např. AV receiveru jako vstup s fixní výstupní úrovní hlasitosti

 

Dálkový ovladač

 

Hmotnost 9,2 kg

 

Rozměry 433 x 323 x 87 mm

© HIFIpartner, s.r.o.