Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic Aventho wireless

Cena 10 000
Dostupnost: skladem v Praze
Vyberte barvu:
černá
Výrobce:
Beyerdynamic
Cena bez DPH: 8 264
Výrobce: Beyerdynamic
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Parametry : 

 • Aplikace osobního zvukového profilu od Mimi, a jeho uložení přímo ve sluchátkách
 • Vysoce účinné miniaturizované měniče technologie Tesla
 • Prvotřídní Bluetooth propojení (Qualcomm® aptXTM HD a AAC)
 • Snadné ovládání všech funkcí personalizace prostřednictvím aplikace MIY
 • Více než 20 hodin přehrávání
 • Touchpad integrovaný do pravé mušle
 • Obsahuje hands-free mikrofon
 • Ruční výroba "Made in Germany
 • 1,2 m odpojitelný kabel s 3,5 mm konektorem
  Nabíjecí kabel USB-A na USB-C
  Měkké pouzdro
  Stručná příručka

TECHNICKÉ ÚDAJE

Typ měniče: Dynamické, Tesla
Provozní princip: Uzavřená konstrukce
Frekvenční odezva: 10 – 40,000 Hz (při použití kabelu)
Nominální impedance: 32 ohmů
Přenos: Bluetooth
Kodeky: aptX HD, aptX, AAC, SBC
Přenosová rychlost: 48 kHz / 24 Bit
Dálkové ovládání & mikrofon: Touchpad integrovaný do pravé mušle; také obsahuje hands-free mikrofon
Typ sluchátek: Na uši
Doba přehrávání Více než 20 hodin
Hmotnost: 240 g

Bezdrátová sluchátka Aventho wireless jsou první sluchátka s integrovanou technologií Mimi. To znamená: Pomocí aplikace MIY si vytvoříte osobní profil SoundID. A sluchátka si akusticky přizpůsobíte vašemu sluchu. Nasaďte si je a nechte se přenést do nového vesmírného prostoru, kde svou hudbu uslyšíte jako nikdy předtím – jasnější, čistější a ještě mnohem detailnější. Můžete tak znovu objevit to, co se vám dříve zdálo známé. Do vaší hudby se znovu zamilujete. Bez limitu. S jakýmkoliv Bluetooth zařízením pro přehrávání. Protože váš SoundID se do bezdrátových sluchátek Aventho wireless uloží, je dispozici vždy, bez ohledu na to, zda jste online nebo offline.

Aplikace "Make it yours", zkratka MIY, vám umožňuje vytvořit osobní zvukový profil SoundID podle toho, jakou máte ve vašem věku schopnost poslouchat určité frekvence, nebo prostě podle vašich preferencí. To znamená: Se sluchátky můžete provést poslechový test, kdy zjistíte, jak slyšíte jednotlivé frekvence, a svůj osobní profil SoundID pak můžete uložit přímo do bezdrátových sluchátek Aventho wireless. Výsledkem je naprosto úžasný zvuk, který je zejména díky technologii Mimi dokonale přizpůsobený vašemu sluchu.

Samé srdce aplikace MIY tvoří technologie společnosti Mimi Hearing Technologies, která již získala několik ocenění. Tato společnost patří celosvětově mezi jedny z nejznámějších specialistů na personalizaci zvuku. Technologii Mimi nyní používá již více než milión lidí.

Nikdy dříve nebylo tak snadné ovládat sluchátka, smartphon a aplikaci pro přehrávání: Velmi jednoduché ovládání umožňuje touchpad (dotyková plocha), která je integrována do pravé mušle, takže veškeré funkce jsou vždy na dosah ruky. Například, pohybem prstu zleva doprava se přehraje další skladba, a hlasitost se ovládá přejetím prstu po plošce směrem nahoru (hlasitěji) a dolů (tišeji). Navíc, prostřednictvím aplikace MIY může být přizpůsobena také citlivost dotykové plošky. Zkrátka, bezdrátová sluchátka Aventho wireless mohou být přizpůsobena vašim individuálním preferencím ve všech směrech.

S cílem zajistit co nejlepší možný zvuk, se u bezdrátových sluchátek Aventho wireless používá protokol Bluetooth 4.2 a kodek aptX HD od Qualcomm. Bezdrátová sluchátka Aventho wireless jsou unikátní i proto, že nabízí audiofilní přenos a velice kvalitní přehrávání zvuku s vysokým rozlišením.

 


© HIFIpartner, s.r.o.