Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic Custom OnePro Plus

Cena 3 900
Dostupnost: skladem v Praze
Výrobce:
Beyerdynamic
Vyberte barvu:
Cena bez DPH: 3 223
Výrobce: Beyerdynamic
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Parametry :

Typ přenosu: Kabel
Konstrukce sluchátek (princip): Uzavřená
Impedance: 16 ohmů
Frekvenční odezva: 5 Hz - 35,000 Hz
Nominální akustický výkon: 96 dB
Dálkové ovládání: 1-tlačítkové
Konstrukce: Circumaurální (kolem ucha)
Kabel & konektor: Odpojitelný kabel - k dispozici různé konektory
TRRS standard: CTIA
Čistá hmotnost (bez obalu): 290 g

 

 CUSTOM ONE PRO PLUS představuje univerzální sluchátka pro poslech nejrůznějšího typu hudby, a tento poslech sluchátka dále vylepšují o interaktivitu a flexibilitu. Toto řešení představuje kombinaci mimořádného zvuku s mnoha individuálně nastavitelnými parametry a v privátních aplikacích poskytuje all-in-one řešení pro téměř jakýkoliv účel, ať už pro poslech hudby během cestování nebo domácího stereo systému, pro používání Skype, pro hraní her nebo sledování videa, nebo pro poslech podcastů. PLUS v názvu značí ještě vyšší standard, co se týče designu a komfortu.

 

Posuvníkem CUSTOM Sound si můžete snadno uživatelsky přizpůsobit zvukový profil sluchátek podle svého osobního vkusu, nebo podle hudby, kterou právě posloucháte. K dispozici jsou čtyři různé profily a vybírat můžete od "Analytical" po “Heavy Bass“ - od přesného analytického zvuku po velmi silné basy. Sluchátka CUSTOM ONE PRO PLUS produkují velmi čisté a bohaté basy, jejichž intenzitu můžete vždy regulovat.

 

CUSTOM Style – umožňuje vzhled vašich sluchátek kdykoliv změnit. 16 designových výměnných krytů je součástí balení, a to je jen začátek. Dále si můžete vybrat z různých volitelných kroužků a dalších krytů či potahů pro náušníky a sluchátkový oblouk.

 

Většinu hudebních zařízení dnes tvoří mobilní telefony či jiná mobilní zařízení. To je důvod, proč jsou sluchátka CUSTOM ONE PRO PLUS dodávána s vestavěným mikrofonem a dálkovým ovladačem, které slouží pro příjem hovorů a ovládání přehrávání médií. K dispozici jsou také další vyměnitelné kabely a HEADSET GEAR.

 

MADE IN GERMANY

Sluchátka CUSTOM ONE PRO PLUS jsou ručně vyráběná v Německu za použití jen těch nejlepších komponentů. Jsou opatřena pružným kovovým hlavovým páskem a extrémně robustními kovovými třmeny. Stejně jako u všech modelů sluchátek Beyerdynamic si můžete všechny díly vyměnit dokonce i za mnoho let od zakoupení.


© HIFIpartner, s.r.o.