Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic Impacto essential

Výrobce:
Beyerdynamic
Vyberte barvu:
černá
Výrobce: Beyerdynamic
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 5 785
7 000
KS

Funkce : 

 • Maximální vzorkovací frekvence: 384 kHz/32 bit, DSD 5.6 MHz
 • Vestavěný ESS SABRE9018Q2C SABRE32 Reference DACTM
 • Tlačítka pro ovládání přehrávání / pauzy, přeskakování skladeb a nastavení hlasitosti
 • Hi-Res LED pro zobrazení přenosu souborů Hi-Res Audio 
 • Dodává se se třemi kabely: Micro-USB, USB-A a USB-C
 • Kompatibilní s high-end sluchátky T1 (2. generace)T 5 p (2. generace) a Amiron home
 • Frekvenční rozsah: 4-52.000 Hz
 • Maximální výstupní výkon: 50mW při 32 Ohm, 7mW při 600 Ohm
 • Výstupní impedance: 1 Ohm
 • T.H.D .: 0,002%
 • Impacto Essential nabízí digitální rozhraní a usnadňuje bezztrátový digitální přenos. Impacto Essential je navržen pro high-end sluchátka Beyerdynamic, a nabízí zvukový zážitek a hudební projev, který splňuje nejvyšší standardy.

 • Impacto Universal Má stejné funkce jako Impacto Essential - navíc je konektiriva s Apple (Lightning) a přídavný akkupack nutný pro
  provoz se zařízeními Apple. Cena modelu Universal je - 8.500 Kč.

 

 

Beyerdynamic IMPACTO ESSENTIAL je high-end kabelový D/A převodník & zesilovač s digitálním rozhraním, který je perfektně přizpůsobený špičkovým modelům sluchátek Beyerdynamic. Tímto způsobem již nejste závislí na konektoru vašeho přenosného zařízení. Ve skutečnosti Impacto také usnadňuje bezztrátový digitální přenos, takže si vaši hudbu můžete vychutnat v prvotřídní kvalitě – poznejte zvukový zážitek a projev, který splňuje nejvyšší standardy.

Impacto Essential pracuje jako "Hi-Res převodník v malém formátu" a z digitálních hudebních souborů dokáže vytěžit maximum. Co se týče kvality zvuku, Impacto pozvedne kvalitu reprodukce naprosto zásadním způsobem, a vaše digitální zařízení posune až na úroveň Hi-Fi systému. Při použití s vašimi špičkovými sluchátky Beyerdynamic je dokonalá kvalita zvuku zaručena – v hudebním záznamu rázem objevíte i ty nejjemnější detaily a nuance, které jste dříve neměli šanci zaslechnout.

Nezáleží na tom, zda je vaše hudba uložena na smartphonu, tabletu nebo notebooku: Impacto Essential nabízí díky třem různým připojovacím kabelům všestranné možnosti připojení. Přehrávání hudby lze ovládat pomocí tlačítek přímo na Impacto Essential DAC & Amplifier. Díky své kompaktní podobě a přímé integraci do sluchátkového kabelu je Impacto Essential velmi lehký a vysoce přenosný. A tak si můžete s vašimi sluchátky Beyerdynamic vychutnávat vaši oblíbenou hudbu flexibilně, kdykoliv a kdekoliv, jak doma, tak i na cestách.

Impacto Essential hravě zvládá audio soubory Hi-Res v nekomprimovaném a plném rozlišení. Ponořte se do světa hudby při přehrávání audio souborů s vysokým rozlišením, poznejte novou podobu vaší oblíbené hudby, všechny její nové rozměry a hloubku – v originální podobě, tak, jak to autor zamýšlel. Nakonec, tento rozdíl je nejen slyšitelný, ale také viditelný: Impacto Essential je vybaven integrovanou Hi-Res LED, která se rozsvítí při přehrávání zvukových souborů s vysokým rozlišením.

 

© HIFIpartner, s.r.o.