Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic T 5 p (2. generace)

Cena 23 000
Dostupnost: skladem v Praze
Výrobce:
Beyerdynamic
Cena bez DPH: 19 008
Výrobce: Beyerdynamic
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Parametry : 

  • Uzavřená konstrukce (vynikající izolace okolních zvuků)
  • Technologie Tesla s výjimečně neutrálním podáním a nejvyšší efektivitou
  • Nízká impedance (32 Ohm)
  • Oboustranný, odpojitelný kabel 1.4 m s textilním opletením, měděné vodiče OCC 7N
  • Super-měkké polstrování s použitím syntetické kůže a paměťové pěny
  • Luxusní pevné pouzdro
  • Ruční řemeslné zpracování "Made in Germany"
  • 5 let záruka

High-end zvuk "Made in Germany" i z přenosných zařízení

Druhá generace sluchátek Beyerdynamic T5p v sobě spojuje mobilitu a audiofilsku kvalitu zvuku, a povyšuje ji na zcela novou úroveň. Stejně jako u jejich předchůdce, i model T 5 p představuje kombinaci nejnovější technologie Tesla s výhodami uzavřené konstrukce. Impedance 32 ohmů dělá ze sluchátek T 5 p ideálního parťáka pro přenosné audio zařízení. Technologie Tesla a měniče s nízkou impedancí dovolují uvolnit plný zvukový potenciál i z jinak zvukově neefektivních chytrých telefonů, tabletů a přehrávačů, které dokáží přehrát zvuk s vysokým rozlišením. Textilní tkaninou opletený kabel je oboustranný a je určen také pro použití s mobilními zařízeními.

Stejně jako u předchozího modelu, také 2. generace sluchátek T 5 p se vyznačuje pečlivým zpracováním ruční výroby v Německu. Model sluchátek T 5 p samozřejmě obsahuje kvalitní materiály a sofistikovanou technologii, doprovázenou s láskou k detailu. A to je také důvod, proč si Beyerdynamic může pro uzavřená high-end sluchátka řady Tesla dovolit nabízet záruku 5 let

Nově vyladěný zvuk

Srdce T 5 p tvoří průlomová technologie Tesla, která zajišťuje maximální účinnost a křišťálově čistý zvuk. Optimalizované systémy poskytují teplý nádech vysoce kvalitního zvuku a precizní reprodukci basů. Výsledkem je ještě pevnější zvuk a vyvážené, naprosto prvotřídní poslechové zážitky.

Základ tvoří optimalizovaná konstrukce geometrie přepážek. Stabilní high-tech materiál snižuje nežádoucí vibrace a poskytuje výjimečně harmonickou reprodukci zvuku s hedvábně znějícími vysokými frekvencemi. Použité naklonění systémů u těchto sluchátek poskytuje mimořádně prostorově znějící zvuk s širokou zvukovou scénou a transparentností, která je obvyklá pouze u otevřených systémů.

Uzavřený systém, přesto prostorový zvuk

Díky uzavřené konstrukci model T 5 p spolehlivě brání pronikání nežádoucího zvuku dovnitř nebo ven. To je pro uživatele skutečný přínos, například, pokud si chce jeden člen domácnosti užít nerušený poslech hudby, zatímco se někdo jiný dívá na televizi. Ani poslech hlasité hudby nebude nikoho v okolí rušit, mohou si třeba v klidu přečíst knihu.
Uzavřená konstrukce sluchátek obvykle omezuje prostorovost reprodukovaného zvuku. To ale není případ T-5 p: Nakloněné měniče dokáží nabídnout mimořádně prostorový zvuk se širokou zvukovou scénou - a transparentnost, která je obvykle spojována pouze s otevřenou konstrukcí.

Odnímatelný kabel

Propojovací oboustranný kabel (1.4 m) má novém modelu sluchátek T 5 p na dotek příjemný textilní potah, a audiofilní hudební fanoušci musí ocenit jeho vodiče vyrobené z OCC 7N mědi. Materiál tohoto vodiče je známý pro svou vynikající kvalitu přenosu, a v high-end oblasti je považován za zlatý standard. Přídavné elektrické stínění kabelu spolehlivě potlačuje elektromagnetické rušení. V případě potřeby je k dispozici také delší kabel.
Pro vyvážené použití lze dodávaný propojovací kabel vyměnit za volitelný propojovací kabel obdobné konstrukce, ale s větší délkou a 4-pinovým XLR konektorem na straně pro zesilovač

Vysoce kvalitní materiály - elegantní design

Vysoce kvalitní materiál i zpracování náušníků zajišťuje komfort i po několika hodinách nošení. Jejich hedvábně hladký povrch a použití paměťové pěny zaručí perfektní padnutí a maximální pohodlí. Povrch náušníků a sluchátkový oblouk tvoří velice příjemná syntetická kůže, která zaručuje nejen komfort, ale i stylový vzhled a minimální opotřebení i po mnoha letech používání.

Černý, tkaninou pokryté pevné pouzdro poskytuje bezpečný a kompaktní způsob uložení sluchátek. Ve srovnání s hliníkovým pouzdrem předcházejícího modelu se jedná o lehký, svěží a moderní design, který je pro prezentaci sluchátek ideální

 

 

 


© HIFIpartner, s.r.o.