Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic T1 (2. generace)

Cena 21 000
Dostupnost: skladem v Praze
Výrobce:
Beyerdynamic
Cena bez DPH: 17 355
Výrobce: Beyerdynamic
Záruční doba: 24 měsíců
KS

 Parametry :    

 • Vysoce efektivní technologie měničů Tesla
 • Prostorový, transparentní a výkonný zvuk
 • Mimořádná impulsní věrnost
 • Vysoká impedance (600 ohmů)
 • Oboustranný, odpojitelný kabel 3 m s textilním opletením, měděné vodiče OCC 7N
 • Kabel s konektorem jack 3.5 mm a šroubovacím adaptérem 6.35 mm
 • Prodyšné, super-měkké polstrování s vrstvou paměťové pěny
 • Vysoce kvalitní potah sluchátkového oblouku
 • Luxusní pevné pouzdro
 • Ruční řemeslné zpracování "Made in Germany"
 • 5 let záruka

Špičková kvalita ruční výroby "Made in Germany"

Označení T 1 znamená nejvyšší kvalitu zvuku a precizní zpracování, jako u žádných jiných sluchátek od Beyerdynamic. Sluchátka Beyerdynamic T1 jsou v sortimentu prémiových sluchátek Beyerdynamic pro domácnosti vlajkovou lodí, a jejich unikátní technologie Tesla definuje nové standardy. Sluchátka T 1 hrají křišťálově čistě, jejich zvuk vyniká bezchybnou impulsní věrností a vysokým akustickým výkonem v širokém frekvenčním pásmu, které je mimořádně harmonicky naladěno; reprodukce je prostorově transparentní a nabízí mimořádný hudební požitek i těm nejnáročnějším posluchačům.

Hedvábně hladký a teplý zvuk s precizními basy

Druhá generace tohoto high-end modelu zaujme novým, ještě lépe vyladěním zvukem s nádechem tepla, a muzikálností, která potěší srdce každého audiofilského posluchače. Kromě toho, příznivce soudobé hudby potěší precizní a intenzivnější basový přednes, zejména pokud si libují v nízkofrekvenčním základu hudby.

Technologie Tesla pro ryzí hudební nadšence

Technologie Tesla využívá inovativní zvukové měniče s hodnotou více než 1.0 Tesla (měrná jednotka pro magnetickou indukci). Sluchátka jsou proto prakticky dvojnásobně citlivější (dovolují mnohem vyšší objem, než je tomu u běžných modelů). Díky vyšší efektivitě je elektrický signál převeden na zvukové chvění prakticky bez ztráty výkonnosti. Sluchátka T 1 proto nabízí větší výkonovou rezervu pro dynamické špičky a autenticky zahrají i hudební „ohňostroje“.

Propojovací kabel studiové kvality

Nová verze T1 má odpojitelný propojovací kabel s textilním potahem a šroubovací konektor, což zajišťuje optimální přenos zvuku. Jeho vodiče jsou vyrobeny z ultra-čisté OCC mědi, a patří k tomu nejlepšímu, co může průmyslový obor nabídnout. V případě potřeby lze kabel od sluchátek odpojit, a vyměnit jej za jiný vhodný kabel s 4-pin XLR konektorem. To umožňuje, například, použít sluchátkový zesilovač s těmi správnými výstupy pro "symetrický přenos".

Vysoce kvalitní materiály – elegantní design

Elegantní vzhled sluchátek T1 dotváří i ty nejemnější technické detaily. Konstrukci mušlí pokrývají barevně sladěné jemné kovové mřížky, které jim dodávají jejich prémiový vzhled. Není proto divu, že sluchátka T 1 získala v roce 2010 mezinárodní cenu za design "Red Dot Design Award". Dalším charakteristickým znakem sluchátek T 1 nové generace je měkké polstrování náušníků jemným velurem z dutých vláken. Prodyšné polstrování odvádí od hlavy teplo a vlhkost, což posluchači zaručuje nerušený a komfortní poslech hudby po celé dlouhé hodiny, bez nepříjemného nahromadění tepla či vlhkosti.

 

Pod měkkým, velurovým polstrováním náušníků je vrstva paměťové pěny, která je činí mimořádně měkkými a komfortními. Pokud se sluchátka nepoužívají, mohou být uložena v luxusním pevném pouzdře s odklopným víčkem. To je nejen ideální pro přepravu sluchátek, ale také pro jejich vystavení, jakožto krásného klasického kousku vedle domácího Hi-Fi systému. Sluchátka T1 nyní působí nanejvýš působivě, a ve spojení se sluchátkovým zesilovačem A 2 od Beyerdynamic tvoří dokonalý "tým snů", určený pro opravdové milovníky hudby.

 

 

 

 

 

 


© HIFIpartner, s.r.o.