Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Beyerdynamic Xelento remote

Výrobce:
Beyerdynamic
Výrobce: Beyerdynamic
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 16 529
20 000
KS

Parametry :

 • Vysoce účinné miniaturizované drivery technologie Tesla
 • Zvuk ve vysokém rozlišení pro hudební zážitky na cestách
 • Univerzální 3-tlačítkový dálkový ovladač a mikrofon pro většinu zařízení Apple a Android*
 • Ergonomicky tvarovaná pouzdra s perfektně tvarovanými náušníky (10 velikostí)
 • Exkluzivní materiály, jako postříbřený odnímatelný kabel a vysoce lesklý kryt
 • Ruční výroba v Německu, kvalita "Made in Germany"
 •  
 • Typ sluchátek sluchátka k mobilní tech., špuntová , špuntová k přenosným zařízením , Bluetooth sluchátka, headset
  Barva chromová
  Pokročilé funkce audiofilský, Bluetooth, vestavěný mikrofon

Audiofilský headset Xelento remote představuje skvělý akustický klenot a zaručuje intenzivní hudební zážitek: V přehrávané hudbě zdůrazňuje přesnost a jiskru. Nyní si můžete plně vychutnat brilantnost vaší hudby i na cestách, sluchátka Xelento remote vám to umožňují. Díky miniaturizované technologii Tesla můžete ve zvuku objevit právě ten autentický a úžasný hudební zážitek, který byl dříve možný pouze při domácím poslechu. Sluchátka Xelento remote na vás zapůsobí optimálním komfortem a svou elegancí až do posledního detailu. Dopřejte si audiofský hudební zážitek, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte!

Nová definice mobility

Sluchátka Xelento remote vám umožní spojit vaši touhu po intenzivním hudebním zážitku a mobilním životním stylu, vychutnat si brilantní zvuk a poznat bezkonkurenční zážitek. Díky integrovanému dálkovému ovládání a hands-free mikrofonu se flexibilně přizpůsobí vašim potřebám. Ať už posloucháte hudbu nebo telefonujete, díky Xelento remote již není třeba dělat kompromisy mezi zvukem a pohodlím, i když jste na cestách. Potěšení z poslechu hudby a nadšení z kvality už nezná hranic.

Miniaturizovaná technologie Tesla

Technologie Tesla je průkopnickou inovací společnosti Beyerdynamic. Výrazně silnější magnetické pole, než u běžných sluchátek, přeměňuje každou nuanci elektrického signálu s nekompromisní přesností na detailní zvuk, z kterého se již po celá léta těší celý hudební svět. Miniaturizovaná verze měničů Tesla byla vyvinutá speciálně pro sluchátka Xelento remote. Stejně jako jejich vetší bratříček, i tato miniaturizovaná verze měničů Tesla zaručuje autentický a opojný hudební zážitek, plný dokonalých detailů. Hudba nyní může zářit v plném lesku také během vašeho pohybu.

Ergonomické usazení náušníků

Stejně jako u cenného šperku, tak i u sluchátek Xelento remote je kladen velký důraz na pohodlí během jejich nošení. Ergonomicky tvarovaná pouzdra spolu s lehkou konstrukcí a perfektně tvarovanými náušníky se snadno přizpůsobí vašemu uchu a zároveň slibují maximální potlačení okolního hluku. Díky vedení kabelu za uchem je zaručen optimální komfort a současně je potlačen nežádoucí ruch z kabelů. Poznejte, že sluchátka Xelento remote promění vaše mobilní hudební potěšení na zcela nový typ komfortního zážitku.

Exkluzivní materiály

Osobnost sluchátek Xelento remote se odráží v jejich eleganci a vysoké kvalitě. Postříbřený vodič kabelu, vysoce lesklý kryt, příjemný materiál na dotyk a nejkvalitnější zpracování dokonale podtrhují eleganci tohoto exkluzivního šperku. Pečlivě vybrané materiály zaručují absolutní odolnost a dlouhou životnost při každodenním mobilním používání. Harmonické až do posledního detailu, sluchátka Xelento remote zdůrazňují váš osobní styl, takže se budete zdráhat je odložit.

Ručně vyráběné v Německu

Stejně jako všechny ostatní high-end modely Tesla, tak i sluchátka Xelento remote jsou také pečlivě ručně vyráběny v Německu. Zkušení odborníci zde s vysokou přesností navíjí drobné cívky, otáčejí částmi měničů a dokončují mikrofony. Toto akustické mistrovské dílo v sobě spojuje bohaté zkušenosti s vášní zaměstnanců Beyerdynamic.

 

 


© HIFIpartner, s.r.o.