HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Bluesound Pulse Soundbar+

Výrobce:
Bluesound
Vyberte barvu:
bílá
Platforma (ovládací aplikace):
Výrobce: BlueSound
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 23 130
27 987 ks

BLUESOUND PULSE SOUNDBAR+ je ultimátní soundbar audiofilní třídy, který splní všechny vaše požadavky v oblasti domácí zábavy. V hudbě, filmech nebo hraní her vytvoří zvukový zážitek, který je stejně řízný a strhující, jako vaše zážitky s 8K videem. Díky čtyřjádrovému procesoru, legendární akustické konstrukci a 120 wattům celkového výkonu zprostředkuje PULSE SOUNDBAR+ inovativní virtuální Dolby Atmos zážitky, které posouvají hranice toho, čeho může být soundbar schopen. Přidejte 24 bitové audio s vysokým rozlišením, schopnost přehrávání formátu MQA a několik různých konfigurací vícekanálového domácího kina a je nadmíru jasné, že PULSE SOUNDBAR+ je soundbar, který si vaše 8K televize opravdu zaslouží.

Podpora Dolby Atmos

Pomocí inovativní virtuální Dolby Atmos implementace (funkce bude dostupná brzy pomocí bezplatné automatické aktualizace software přes internet) se budete cítit jako v nahrávacím studiu nebo uprostřed akce s každým zvukem precizně umístěným okolo vás. Nejsou potřeba žádné přídavné reproduktory, zvuk vychází pouze z PULSE SOUNDBAR+ a přitom ho uslyšíte ze všech směrů. Zažijte obklopující 3D audio scénu, která oživí hudbu, filmy a hry.

120 wattů zvuku s vysokým rozlišením

Díky 24 bitovému zpracování zvuku, 8 měničům audiofilní třídy a 120W celkového výkonu je PULSE SOUNDBAR+ ve zvuku totéž, co je 8K TV ve videu. Sám dokáže produkovat hluboké a jasné basy, ale PULSE SOUNDBAR+ můžete také spárovat se subwooferem PULSE SUB+ a vytvořit dramatické zvukové scény v hudbě, filmech a hrách. Přidejte jednoduše pár reproduktorů PULSE FLEX 2i ve funkci zadních efektových kanálů a zažijte prostorový zvuk bez kabelů.

Široké možnosti konektivity

Vylepšete své domácí centrum zábavy připojením téměř jakéhokoli zdroje zvuku k PULSE SOUNDBAR+ díky jeho širokému poli kabelových i bezdrátových, digitálních i analogových přípojných bodů. Televizory, herní konzole, hudební streamovací služby, notebooky a hudební knihovny mohou být připojeny pomocí HDMI eARC, Apple AirPlay 2, obousměrného aptX HD Bluetooth, optického vstupu TOSLINK, stereo linkového vstupu RCA CINCH, USB vstupu (typ A) pro flash paměti nebo pevné disky a našeho proprietárního hudebního streamovacího systému BluOS. Vytvoření centra domácí zábavy nebylo nikdy snažší, kompaktnější a stylovější.

Zvuk s nulovým zpožděním

PULSE SOUNDBAR+ je založený na silném zakázkovém procesoru Arm Cortex A53 se čtyřmi jádry, který zpracovává zvuk 8x rychleji než předchozí generace architektury Bluesound. V kombinaci s dvěma WiFi čipy, které předcházejí zpoždění sítě, poskytuje tato špičková konstrukce obvodů pevný základ pro nulové zpoždění zvuku i v tak náročných aplikacích, jako jsou počítačové hry.

Inteligentní dům a hlasové ovládání

Zahrňte domácí zábavu do každodenního života pomocí širokého spektra možností ovládání PULSE SOUNDBAR+. S chytrým telefonem nebo tabletem se může vestavěný bezdrátový multiroom streamovací systém BluOS připojit a přehrávat hudbu do přehrávače v kterékoli místnosti v bytě nebo domě. Hlasové ovládání soundbaru je možné pomocí populárních hlasových asistentů od Google, Amazonu nebo Apple. Profesionální integrátoři mohou využít hotové ovladače pro řídicí systémy Lutron, Control4, Crestron, RTI, Elan a další.


Parametry

Typ reprosoustavy Soundbar
Celkový výkon 120W
Frekvenční odezva +/- 1dB 70Hz - 20kHz
Zkreslení THD+N, 0.030%
Vzorkovací frekvence až 192 kHz
Bitová hloubka 16-24
Procesor ARM® Cortex™ A53, Čtyřjádrový, 1.8GHz na jedno jádro
Výškový menič 2 x 1" (25mm)
Stredobasový menič 2 x 2" (50mm)
Basový menič 2 x 4" (102mm)
Pasívny menič 2 x 4" (102mm)
Podporované operačné systémy iOS, Android, Windows Vista, 7, 8, 10, macOS 10.10-10.15, 11
Konektivita AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready, Control4, Crestron, URC, RTI, ELAN, Lutron, Amazon Alexa Skills; Actions on Google, Bluetooth, 2 x Wi-Fi 5 (802.11ac), dual-band
Vstupy Optický/Analógový: TOSLINK; 3.5mm Analog Line In; HDMI eARC; USB Type A (Fat32 Formátovaný), Type B (mini), Bluetooth
Podporované formáty MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG, ALAC, OPUS
Podporované Hi-Res formáty FLAC, MQA, WAV, AIFF, MPEG-4 SLS
Podporované služby Dolby Atmos; Dolby Digital
Rozměry 1073 x 141 x 70mm (Š x V x H)
Hmotnost 6.8kg
Dostupná provedení Černá / bílá

© HIFIpartner, s.r.o.