HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Castle Avon 5

- 30% ZAJÍMAVÁ AKCE OKAMŽITÝ ODBĚR LZE SLYŠET
Výrobce:
Castle Acoustics
Vyberte barvu:
antický dub
Výrobce: Castle Acoustic
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 pár
44 945 bez DPH
54 383 pár
Původní cena 77 690, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Castle Acoustics je přední světový výrobce kvalitních hi-fi reproduktorů (součást koncernu IAG), představuje to nejlepší v kvalitě reproduktorů a díky nejnovějším technologickým inovacím přináší fascinující reprodukci. Avon 5 je 3pásmová podlahová reprosoustava s páskovým výškovým reproduktorem. Velmi dobře organizuje bicí, kytary a hlasy. Všechno má větší význam a pokud chcete, více krásy.Pravé dřevěné dýhy, ručně vyráběno a leštěno k dokonalosti. Castle zdokonalil techniku reproduktorů Transmission Line díky převratné technologii Twin Drive a pojmenoval zdokonalení techniky reproduktorů průkopnickou technologií TDTL - Twin Drive Transmission Line.

Vyjmuto z recenze na HiFi-Voice.com: 

Výrobce slibuje od dvojité transmission line suchý a hluboký bas, v Davisově "So what" ("Kind of blue" | 2005 | Columbia | CK 64935) byl kontrabas objemově spíše nepřehnaný, tak akorát, ale zato měl velice solidní kontrolu a impuls, každý tón byl dobře konturovaný a opravdu sušší a jistější, než je v této třídě zvykem. Nemáte však pocit, že by bas byl mohutný, nástroj je čistý, přesný, ale vlastně byste možná chtěli ještě kousek "dechu". Kontrola tónů je nicméně velmi dobrá.

Střední pásmo se pak na rozdíl od basů "nebojí" a je poměrně expresivní, jasné a výrazné, vokál Katie Melua v "God on the drum, devil on the bass" ("The House" | 2010 | Dramatico | DRAMCD0061) byl vytažený vpřed, hutný a jistý, dobře zaostřený a smysluplně přednesený jak proporčně, tak co čistoty - prostě už máte před sebou pocit skutečného vokálu s hloubkou, který se snadno poslouchá. Samotný objem zvuku ale ani tady není víc než adekvátní, snad je to ovšem právě onou čistotou a kontrolou.

V nejvyšším pásmu v "That Slavic smile" od The Modern Jazz Quartet ("Echoes" | 1987 | Pablo | 00025218014229) se projevila svižnost a lehkost, typická pro pásková řešení. Lehoučké činely jsou velmi dobře načrtnuté, oddělené a přesné, přičemž mají i velmi pěkný detail a dobře vystižený kovový charakter, byť to není robustní zvuk, jaký vytváří klasické látkové kopulky. Zde vládne lehkost spolu s čistotou a velkou znělostí, výšky se rozlévají a rozezpívávají velmi snadno.

(Celá recenze je zde: 28. 3. 2017 - Castle Avon 5 jsme poslouchali v dolnobřežanském studiu HIFI PARTNER ve společnosti .... PRODÁVÁ: HIFI PARTNER | www.hifipartner.cz.)

Výstup zvukovodu vpřed. Přesto doporučuji odstup od zadní stěny minimálně 30cm. 

Výprodej jednoho páru sloupových reprosoustav. Opravdu nerad se jich zbavuji. Jsou nádherné zvukem i vzhledem. Dovezu a zapojím osobně (neposílám). V orig balení...

Technické parametry: 

Typ    Sloupové, 3pásmové, Twin Drive Transmission

Citlivost    89 dB

Doporučený výkon zesilovače    25 - 100 W

Impendance    8 Ω

Minimální impendance 3,8 Ω

Frekvenční rozsah 35 Hz - 20 kHz

Rozměry (v x š x h)    1110 x 210 x 365 mm

Hmotnost    24 kg

 

                                                                                                                       Pro objednávku nás kontaktujte

                                                                     

© HIFIpartner, s.r.o.