Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Digitální koaxialní kabel RCA-RCA, 3m

AKCE V POSLECHOVÉM STUDIU
Výrobce:
AudioQuest
Výrobce: AudioQuest
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem +1
Cena bez DPH: 659
797
Původní cena 1 190, Sleva 33 %
KS

Akustický optimální výkon dokáží umocnit kabely potřebné kvality, také v sérii Digital Coax kabeláže se pod hlavičkou AudioQuest objevují skutečné „lahůdky“. Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, typ kabeláže Forest rozjasní atmosféru. Datové koaxiální kabely se vyrábějí v délce 0,75m, 1,5 m, 3m nebo 5m, jsou vysoce kvalitní a díky precizní konstrukci i přednostem také hojně užívané.

Jak je poznat

Tento vysoce kvalitní měděný kabel s koax konektory je dán pevnými vodiči s 0,5% stříbra, PE izolací s vysokou hustotou a zlacenými konektory se 100% stíněním. Díky němu je velmi snadné propojit mnohá zařízení a přístroje, které fungují na bázi stejného typu konektoru. Tiskárny, skenery, pevné disky a další užívané komponenty se pohodlně propojí a data ztracena nebudou. Jsou vedena měděným jádrem s přídavkem stříbra, což je dobré pro minimální zkreslení signálu. Jádro bývá zpravidla opleteno kvalitním izolačním materiálem, jenž disponuje vysokou hustotou a to z důvodu zajištění mechanické odolnosti.

Konektory

Ukončením kabelu jsou pozlacené konektory, které jsou precizně připojeny pájením a slibují 100% odstínění. S typem pájení je dosaženo spojení s nízkým zkreslením, optimální proces nijak nenarušuje konstrukci ani funkci výrobku. Dobré spojení pájkou není nijak omezeno ani narušeno.

Přednosti kabelu

Vyhovují všem uživatelům, kteří hledají rychlý přenos dat a také žádajíto nejlepší z dané kategorie pro vysokou míru spolehlivosti. Kabely Forest jsou prémiové, vyrábějí se z kvalitních elementů a splňují beze zbytku danou technologickou náročnost. Jsou aktualizovány extrémní rychlostí přenosu dat.

Maximální přenosová rychlost

Optimální cesta přenosu dat by měla být co nejsvižnější. Konektory typu digital coax dovolují dokonce propojit nejrůznější přístroje s tímto rozhraním. S kabelem Forest je možné komfortně přenášet větší množství dat s maximální propustností.

Shrnutí předností a specifikací

Při výrobě přišla na řadu pevná měděná vlákna s 0,5% stříbra. Je vybaven jedním výstupem. Délka kabelu je volitelná podle potřeby, výrobce vychází vstříc různým požadavkům uživatelské většiny. Užité technologie jsou známy pod označením Solid 0,5 Silver Conductors, Foamed-Polyethylene Insulation.

Výrobce nemá tajemství

Společnost AudioQuest založil William Low - pán, který měl velmi blízko k umění a hudbě. Nebyla mu lhostejná zvuková kvalita, kterou spojoval s charakteristikou užité kabeláže. Kabely nejsou a nesmějí být slabým článkem systému – z tohoto verdiktu vychází daná firemní strategie, která experimenty dokázala veškeré souvislosti, vlivy, zkreslení a možné změny k lepšímu. Špičkové série kabelů AudioQuest svědčí o tom, že názory zakladatele společnosti jsou podložené a správné, neboť s různými typy kabelů se i rozmanitá zařízení, přístroje a komponenty chovají a fungují různě. Optimalizace jejich vlastností, výrobní postupy a technologické systémy jsou oním prubířským kamenem. Důvěra a investice do kvality je tedy žádoucí. Dát akustickému proudu ten správný zvuk, směr a rozměr je pro audiofily, ale nejenom pro ně, zcela jistě to nejdůležitější.

Důležité informace:

  • Vodič je z mědi s dlouhými zrny (Long Grain Copper - LGC) a potažen stříbrem (stříbro tvoří 0,5% vodiče)
  • Pěnová polyethylenová izolace
  • Kovový systém na pohlcení šumu - Noise-dissipation system (NDS)

Výprodej skladu..


© HIFIpartner, s.r.o.