HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Gold Note Valore 425 plus

LZE PŘEDVÉST U VÁS
Vyberte barvu:
Výrobce:
GoldNote
Výrobce: GoldNote
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
34 298 bez DPH
41 500 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

VALORE 425 PLUS
Tento elegantní a moderní gramofon klasického italského designu přináší skvělé výkony.

Valore 425 Plus přinese za Vaše peníze opravdu velkou hodnotu (italsky „valore“ znamená „hodnota“).

Zdědil mnoho technických řešení z našich řad špičkových Italských gramofonů a je v Itálii zcela ručně vyráběn z kvalitních materiálů. Jeho krásný tvar podtrhuje široká škála povrchových úprav: italský vlašský ořech, černý lak, transparentní akrylát nebo Real Silver Leaf. Vyberte si svého oblíbeného a vytvořte si svůj High-End systém kolem tohoto poutavého zdroje hudby. Vaše vinyly to budou milovat!


Valore 425 Plus je nejkompletnější a hudebně uspokojivý gramofon ve své kategorii, nabízející bezkonkurenční zvukový výkon. Tento elegantní a chytrý gramofon byl vyvinut pro velké hudební potěšení a každá jednotlivá funkce vychází ve skutečnosti přímo z naší vlajkové lodi.

Za dokonalostí tohoto gramofonu a moderní krásou stojí technická dokonalost a pozornost k materiálům. Design je střízlivý, stylový a stále představuje luxusní provedení. Poutavý talíř není jen okouzlující, ale díky své konstrukci získá z drážky Vašich desek ty nejjemnější detaily. 30 mm podstavec, který je k dispozici ve 4 speciálních provedeních, byl skvěle navržen a tvarován tak, aby redukoval vibrace a zaručoval pozoruhodný audiofilský zvuk.

Navzdory své kompaktní velikosti podporuje Valore 425 Plus snadno běžná 9” raménka - včetně našeho vynikajícího Gold Note B-5.1

Ložisko a vřeteno o průměru 60 mm jsou jemně opracované, aby poskytovaly nejlepší kvalitu pohybu při současné veliké tuhosti, což v kombinaci s vysoce tlumícím PTE talířem činí z Valore 425 Plus mimořádně kvalitní přístroj.

Extrémně účinný synchronní motor 12V je bezhlučný a jeho vysoký točivý moment zaručuje vysokou přesnost řízení rychlosti a extrémně nízké tření a vibrace v každém okamžiku. Režimy rychlosti - 33,3 otáček za minutu a 45 otáček za minutu - jsou řízeny elektronicky a lze je naprosto přesně manuálně nastavit tak, aby doladily špičkový gramofon jakým Valore 425 Plus je k souznění s libovolným High-Endovým zvukovým systémem, kdekoli na světě.

Elegantní a moderní gramofon má krásný nádech klasického italského designu. Je ručně vyroben v Itálii z nejkvalitnějších materiálů, jeho název v italštině znamená hodnotu i cenu a to je přesně to o co tu jde: Opravdu skvělá cena za hodnotný gramofon, který má vše, co má mít, aby se stal vaším oblíbeným nástrojem pro hraní vašich LP.

Technické parametry:

Rychlost33 nebo 45 rpm, s elektronickou změnou otáček (s možností přesného doladění).

Pohon: řemínkem.

Talíř: tloušťka 23 mm

Kolísání rychlosti±0,1%.

Kolísání otáček: ±0,1%.

Odstup signál/šum: -75 dB.

Rameno: Gold Note B-5.1

 

Rozměry: 425 (Š) × 170 (V) × 360 (H) mm.

Hmotnost: 9,5 kg.

Výstup: kabel zakončený stereo Cinchem (RCA).

 

Provedení: Italský ořech, Černý lak, Čirý akrylát,  Pravý kovový povrch (Real Silver Leaf), Gramofon potažený pravou kůží (ve studiu k vidění) - černá, bílá, vínově červená)

Provedení talíře: Černý mat, či bílý mlečný akrylát

 

 

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

© HIFIpartner, s.r.o.