Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!iPort Xpress WiFi dálkový ovladač pro SONOS

V POSLECHOVÉM STUDIU
Cena 2 990
Dostupnost: skladem v ČR
Výrobce:
Sonos
Vyberte barvu:
bílá
Cena bez DPH: 2 471
Výrobce: SONOS
Záruční doba: 24 měsíců
KS

iPort xPRESS je wifi ovládací klávesnice pro reproduktory Sonos, která umožňuje ovládat přehrávání na Sonosu bez nutnosti použití telefonu nebo tabletu.

Umístěte xPRESS kamkoli (je vybaven magnetem)), kde chcete ihned ovládat Sonos. Spusťte přehrávání, přeskočte na další písničku nebo nastavte hlasitost stiskem jednoho tlačítka. Pomocí tlačítka s hvězdičkou pak můžete spustit přehrávání oblíbených položek, ať už jsou to alba, playlisty nebo rádia. Můžete mezi nimi i snadno přeskakovat.

xPRESS můžete nainstalovat na stěnu, položit ho na konferenční stolek nebo magneticky přichytit třeba na ledničku, na futra, či vedle vypínačů - přibalen magnetický podklad pro montáž kamkoli pomocí dvou vrutů, či samolepky. Instalace je jednoduchá, bez drátů a dalších složitostí. Zvládnete ji za dvě minuty pomocí aplikace iPort Connect pro iOS.

Používejte xPRESS jako ovladač jednoho Sonos reproduktoru nebo s ním ovládejte skupinu reproduktorů, kterou si vytvoříte v aplikaci Sonos. S aktualizací software xPRESS 2.1 můžete vytvářet tzv. scény: můžete seskupit určité produkty Sonos a na jeden stisk tlačítka pak spustit přehrávání požadovaného alba, rádia nebo playlistu s vámi přednastavenou hlasitostí.

xPRESS je napájený nabíjecí lithium-polymerovou baterií, která na jedno nabití vydrží napájet klávesnici 4-6 měsíců.

 

     
Přehrávání / Pauza   Další písnička   Oblíbené   Hlasitost
Zapněte hudbu stiskem tlačítka, ať jste kdekoli. Ani nemusíte vytáhnout telefon ze své kapsy.   Nelíbí se vám právě hrající písnička? Žádný problém, stačí stisknout toto tlačítko.   Tímto tlačítkem získáte přístup ke svým oblíbeným položkám v aplikaci Sonos - písničkám, albům, rádiím a playlistům.   Potřebujete snížit hlasitost, protože Vám někdo volá? Nebo naopak rozjet pořádně hlasitou párty? Kdykoli máte hned po ruce tato dvě tlačítka.

 

Instalaci xPRESS snadno provedete pomocí aplikace iPort Connect, která je ke stažení v Apple AppStore.

Vyžaduje iPhone, iPad nebo iPod Touch s iOS 10 a vyšším.

Android není podporován, ale my používáme Apple, takže Vám snadno jednorázově na místě instalace SONOSu Váš ovladač nastavíme.

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


© HIFIpartner, s.r.o.