HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Klipsch R5 Neckband

Výrobce:
Klipsch
Vyberte barvu:
hnědá
Výrobce: Klipsch
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
1 645 bez DPH
1 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Bluetooth sluchátka s výtečný zvukem nového 5mm mikro měniče; pohodlný krční most; výdrž baterie až 8 hodin; třítlačítkový ovladač s mikrofonem.

 

 

Funkční design

Sluchátka Klipsch R5 Neckband se liší od záplavy plastové konkurence. Díky ručně šité kůži krčního mostu jsou velice příjemná při dotyku s pokožkou. Neopotřebují se a díky kombinaci pravých materiálů a minimalistického tvaru vám budou dobře sedět buď za krkem, nebo zastrčené za límečkem.

Baterie na 8 hodin

Klipsch R5 Neckband využívají lithium-iontovou baterii, díky které si můžete vychutnat až 8 hodin poslechu hudby či telefonních hovorů. Integrovaný cVc® mikrofon automaticky vylepšuje čistotu hlasu a aktivně snižuje okolní hluk, aby vaše telekonference byly hlasité a jasné. Vestavěná vibrace uvnitř krčního mostu vás upozorní na příchozí hovor. Vystouplá ovládací tlačítka vám umožní přijmout hovor, nastavit hlasitost a přeskočit na další skladbu. Sluchátka jsou odolná vůči stříkající vodě (IPX4) a budou fungovat i v dusných a vlhkých podmínkách.

Nepropásněte hovor

Díky vibracím vestavěným do levého ovládacího modulu, se už nemusíte obávat, že zmeškáte důležitý hovor, když nemáte telefon zrovna po ruce. Krční most bude vibrovat proti klíční kosti, aby vás upozornil na příchozí hovor. Přijměte hovor přímo na pravém ovládacím modulu a telefonujte pomocí vestavěného cVc® mikrofonu.

Cenami ověnčený zvuk

Použitím nového evolučního 5mm mikro měniče se nám podařilo legendární zvuk Klipsch dostat do ještě subtilnějších sluchátek. Menší akustické moduly jsou navrženy tak, aby mohli být v uších hlouběji a pevněji. Díky tomu zůstanou na svém místě bezpečně a pohodlně. S R5 Neckband se už nemusíte starat o kabely a připojení k vašemu zařízení. Díky použití technologií aptX® a AAC, si už nebudete muset vybírat mezi kvalitou zvuku a pohodlím.

Tak pohodlné, že jsme si to dali patentovat

Klipsch in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděly uvnitř lidského ucha. Tyto jemné oválné ušní nástavce ze silikonu zmírňují únavu uší a zároveň poskytují úžasné utěsnění pro excelentní izolaci hluku a basovou odezvu. Sedí lépe, jsou pohodlnější a má je pouze Klipsch!

 

Vylepšený třítlačítkový ovladač a mikrofon na srozumitelnější hlas

Ovladač má podporu většiny telefonů s operačním systémem Android a zařízení Apple, což umožňuje bezproblémové ovládání hudby a telefonních hovorů. R5 Neckband Bluetooth díky požití cVc® automaticky vylepšují srozumitelnost hlasu a aktivně potlačují venkovní hluk, takže váš hlas zní čistě a jasně

 

Technické parametry

 

-  Typ: In-ear monitory

-  Konstrukce měniče: Elektrodynamický mikro měnič

-  Velikost měniče: 5 mm

-  Mikrofon/ovladač: cVc® 6.0 integrovaný mikrofon a ovladač

-  Frekvenční rozsah: 10Hz – 19kHz

-  Utlumení hluku: -22dB

-  Připojení: Bluetooth

-  Barevné provedení: Černá, Hnědá

-  Baterie: 110 mAh, 8 hodin výdrž

-  Specifikace Bluetooth: Verze: Bluetooth 4.0

Profily: Multipoint A2DP, AVRCP, Multipoint HFP

A2DP kodeky: SBC, AAC®, aptX®

Dosah: až 10 metrů

Stav baterie: iOS monitor stavu baterie

 

 

© HIFIpartner, s.r.o.