Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Klipsch R6 Neckband

Cena 3 990
Dostupnost: skladem v Praze
Vyberte barvu:černá
Výrobce:Klipsch
Cena bez DPH: 3 298
Výrobce: Klipsch
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Forma ruku v ruce s funkčností

Sluchátka Klipsch R6 Neckband se zrodila z nutkání vylepšovat a byla navržena tak, aby splňovala požadavky těch, kdo často cestují. Jsou vyrobena z odolných, spolehlivých materiálů, které odolají času. Jsou chráněná vnější kostrou z galvanicky pokovené černé chromové oceli a vázaná do pravé kůže. Klipsch Neckband spojují vynikající formu s funkcí.

 

Budou skvěle fungovat celý den

Sluchátka byla vyrobena tak, aby byla prodloužena doba jejich používání. Klipsch Neckband využívají páru velikých baterií umožňujících více než 18 hodin poslouchání hudby, nebo přijímání hovorů. Integrovaný cVc® mikrofon automaticky vylepšuje srozumitelnost hlasu a aktivně potlačuje venkovní hluk, čímž zajištuje, aby váš hovor byl hlasitý a jasný. Vibrační funkce vestavěná v krčním mostu vás vibrováním upozorní na příchozí hovor. Vystouplé ovládání umožní přijmout hovor, nastavit hlasitost, či se pohybovat ve skladbách. Sluchátka Klipsch Neckband jsou odolná vůči stříkající vodě (IPX4) a budou fungovat i v dusných a vlhkých podmínkách.

 

Nepropásněte hovor

Díky vibracím vestavěným do levého ovládacího modulu, se už nemusíte obávat, že zmeškáte důležitý hovor, když nemáte telefon zrovna po ruce. Krční most bude vibrovat proti klíční kosti, aby vás upozornil na příchozí hovor. Přijměte hovor přímo na pravém ovládacím modulu a telefonujte pomocí vestavěného cVc® mikrofonu.

 

Cenami ověnčený zvuk

Elektrodynamický měnič se zdvojeným magnetem pokrývá široké frekvenční pásmo s dynamickými detaily a produkuje pozoruhodně realistický zvuk. Bluetooth® Neckband nabízí oceňovanou akustiku našich R6 in-ear modelů a zároveň je osvobozen od drátů a otravného propojování k dalšímu zařízení. Díky použití technologií aptX® a AAC si už nemusíte vybírat mezi zvukem a pohodlím.

 

Tak pohodlné, že jsme si to dali patentovat

Klipsch in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděly uvnitř lidského ucha. Tyto jemné oválné ušní nástavce ze silikonu zmírňují únavu uší a zároveň poskytují úžasné utěsnění pro excelentní izolaci hluku a basovou odezvu. Sedí lépe, jsou pohodlnější a má je pouze Klipsch!

 

Vylepšený třítlačítkový ovladač a mikrofon na srozumitelnější hlas

Nabízí ovládání většiny chytrých telefonů s operačním systémem Android a zařízení Apple, což umožňuje bezproblémové pouštění hudby a telefonních hovorů. R6 Neckband Bluetooth díky požití cVc® automaticky vylepšují srozumitelnost hlasu a aktivně potlačují venkovní hluk, čímž zajištují, že váš hlas zní čistě a jasně

 

Technické parametry

 

-  Typ: In-ear monitory

- Systém měniče: Elektrodynamický mikro měnič, zdvojený magnet

-  Velikost měniče: 6,5 mm

-  Mikrofon/ovladač: cVc® 6.0 integrovaný mikrofon a ovladač

-  Frekvenční rozsah: 10Hz – 19kHz

-  Utlumení hluku: -22dB

-  Připojení: Bluetooth

-  Barevné provedení: Černá

-  Baterie: 220 mAh, 18 hodin výdrž

-  Specifikace Bluetooth:                 Verze: Bluetooth 4.0

Profily: Multipoint A2DP, AVRCP, Multipoint HFP

A2DP kodeky: SBC, AAC®, aptX®

Dosah: do 10 metrů

Stav baterie: iOS monitor stavu baterie

 

 


© HIFIpartner, s.r.o.