HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Klipsch X12 Neckband

Vyberte barvu:
Výrobce:
Klipsch
Výrobce: Klipsch
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 5 364
6 490 ks

Zapomenete, že máte na hlavě sluchátka

Dali jsme dohromady naše nejmenší, nejlehčí, nejlépe hrající a nejpohodlnější akustické moduly X12 s prvotřídními materiály a mistrovským zpracováním našich sluchátek s krčním mostem pro ten co možná nejlepší zážitek z poslechu na cestách. Sluchátka jsou vyrobena z odolných a spolehlivých materiálů, které odolají času. Sluchátka jsou chráněná vnější kostrou z galvanicky pokovené černé chromové oceli a vázaná do pravé kůže. Klipsch Neckband spojují vynikající formu a funkci v jednom příjemném balení.

 

Budou skvěle fungovat celý den

Sluchátka byla vyrobena tak, aby byla prodloužena doba jejich používání. Klipsch Neckband využívají páru velikých baterií umožňujících více než 18 hodin poslouchání hudby, nebo přijímání hovorů. Integrovaný cVc® mikrofon automaticky vylepšuje srozumitelnost hlasu a aktivně potlačuje venkovní hluk, čímž zajištuje, aby váš hovor byl hlasitý a jasný. Vibrační funkce vestavěná v krčním mostu vás vibrováním upozorní na příchozí hovor. Vystouplé ovládání umožní přijmout hovor, nastavit hlasitost, či se pohybovat ve skladbách. Sluchátka Klipsch Neckband jsou odolná vůči stříkající vodě (IPX4) a budou fungovat i v dusných a vlhkých podmínkách.

 

Nepropásněte hovor

Díky vibracím vestavěným do levého ovládacího modulu, se už nemusíte obávat, že zmeškáte důležitý hovor, když nemáte telefon zrovna po ruce. Krční most bude vibrovat proti klíční kosti, aby vás upozornil na příchozí hovor. Přijměte hovor přímo na pravém ovládacím modulu a telefonujte pomocí vestavěného cVc® mikrofonu.

 

Audiofilní tlakové měniče

Použitím na zakázku vyrobeného tlakového měniče KG-926 umístěného ve vyfrézovaném hliníkovém těle, dosahují X12i bohaté frekvenční odezvy z tak drobných měničů. Tlakové měniče „balanced armature“ vytvářejí klasický zvuk lampového zesilovače a bezkonkurenční podání basů. Vřelým a svěžím přednesem vytváří KG-926 dynamiku, se kterou se můžou měřit jen konkurenti s více tlakovými měniči.

 

Tak pohodlné, že jsme si to dali patentovat

Klipsch in-ear monitory využívají patentované ušní nástavce, které jsou anatomicky vytvarované tak, aby přesně seděly uvnitř lidského ucha. Tyto jemné oválné ušní nástavce ze silikonu zmírňují únavu uší a zároveň poskytují úžasné utěsnění pro excelentní izolaci hluku a basovou odezvu. Sedí lépe, jsou pohodlnější a má je pouze Klipsch!

 

Na míru s komfortními nástavci COMPLY™

S přidaným párem komfortních ušních nástavců Comply™ TS-100 vám budou moduly X12 ještě lépe sedět. Díky paměťové pěně, která se aktivuje teplem lidského těla, nabízejí tyto nástavce ještě bezpečnější uchycení v uchu pro ty, kteří jsou zvyklí někam přibíhat na poslední chvíli.

 

Vylepšený třítlačítkový ovladač a mikrofon na srozumitelnější hlas

Nabízí ovládání většiny chytrých telefonů s operačním systémem Android a zařízení Apple, což umožňuje bezproblémové pouštění hudby a telefonních hovorů. X12 Neckband Bluetooth díky požití cVc® automaticky vylepšují srozumitelnost hlasu a aktivně potlačují venkovní hluk, čímž zajištují, že váš hlas zní čistě a jasně

 

Technické parametry:

-  Typ: In-ear monitory

-  Systém měniče: Širokopásmový tlakový měnič, KG-926

-  Mikrofon/ovladač: cVc® 6.0 integrovaný mikrofon a ovladač

-  Frekvenční rozsah: 5Hz – 19kHz

-  Utlumení hluku: -26dB

-  Připojení: Bluetooth

-  Barevné provedení: Černá, Hnědá

-  Baterie: 220 mAh, 18 hodin výdrž

-  Specifikace Bluetooth:                 Verze: Bluetooth 4.0

-  Profily: Multipoint A2DP, AVRCP, Multipoint HFP

-  A2DP kodeky: SBC, AAC®, aptX®

-  Dosah: do 10 metrů

-  Stav baterie: iOS monitor stavu baterie

 

 

© HIFIpartner, s.r.o.