Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Marantz SA 8005

Cena 23 940
Původní cena 28 000, Sleva 15 %
Dostupnost: skladem +10
Výrobce:
Marantz
Provedení:
stříbro-zlatá/šampaňská
Cena bez DPH: 19 785
Výrobce: Marantz
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Konstruktéři Marantz shrnuli veškeré poznatky, které si osvojili při návrzích řady Premium a přetavili je do podoby mimořádného a univerzálního SACD přehrávače.

Dokáže například věrně roprodukovat širokou scénu bez potřeby přidání nebo ztráty jakékoli informace a to díky nízkošumovým symetrickým obvodům s nízkým odporem a nadstandardně kvalitními součástkami. Systém vkládání disku prakticky vylučuje jakékoli rezonance, čímž dochází i k redukci zkreslení a vy tedy můžete vychutnávat svá SACD v nekompromisní kvalitě. A stejně jako v případě Premium řady, nový SA8005 je možné využívat jako USB-DAC. Je vybavený optickým i koaxiálním digitálním vstupem stejně jako USB-B konektorem pro přímé připojení k vašemu PC/Mac. To znamená, že můžete využít extra kvalitní převodníky a výstupní obvody tohoto přehrávače pro hudbu uloženou v PC. Z toho důvodau je pak tento nově vyvinutý přehrávač vybavený naší novou technologií izolace zem/signál, která dokáže prakticky eliminovat šum PC.

Přehrávač se po připojení k PC chová jak zvuková karta, kdy USB-B pracuje v asynchronním režimu a podporuje nejen 192KHz/24bit, ale také DSD 2.8MHz a 5.6MHz pro maximální univerzalitu. Všechny tyto zdroje využívají stejný excelentní procesing, a všechny vaše nahrávky tak budou znít stejně brilantně, dynamicky a detailně. 

V případě připojení v režimu USB-DAC, je nutné naistaliovat do připojovaného PC odpovídající SW (pro MAC není potřeba). SW najdete v sekci Download a postup instalace je popsán v manuálu.

Končící model. Pouze do vyprodání zásob!
Ještě výhodnější cenu dostanete, pokud si k SACD přehrávači pořídíte i PM8005 zesilovač z výprodeje (oba přístroje 100% stav).


© HIFIpartner, s.r.o.