Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Marantz SR 5014

Cena 21 000
Dostupnost: skladem v Praze
Vyberte barvu:
Výrobce:
Marantz
Cena bez DPH: 17 355
Výrobce: Marantz
Záruční doba: 24 měsíců
KS

AV receiver 7.2

Dodejte svému domácímu kinu tradiční zvuk Marantz s AV receiverem SR5014

7.2 kanálů, 4K Ultra HD.

Přístroj Marantz SR5014, který je precizně vyladěn slavnými světovými zvukovými mistry v nejmodernějších studiích, poskytuje nejmuzikálnější zvuk bez ohledu na zdroj, od vinylu až po digitální streaming.

Zcela se ponořte do filmů a televizních programů s elegantním prostorovým zvukem s vysokým rozlišením, který podporuje formáty od Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X až po DTS Virtual:X.

Streamujte hudbu z předních hudebních služeb a ovládejte receiver SR5014 hlasem pomocí kompatibilních aplikací Amazon Alexa, Asistent Google nebo Apple Siri.

Každý z 8 vstupů HDMI je plně kompatibilní s nejnovějšími specifikacemi včetně 4K Ultra High Definition video, 60Hz video, HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a podpory ALLM pro hry.

Marantz SR5014, za kterým stojí desítky let zkušeností v oblasti Hi-Fi, přináší výkonné domácí kino pro veškerou vaší zábavu.

 
Hlavní funkce

 • NOVINKA - Bluetooth přenos do sluchátek:Připojte svá BT sluchátka k přijímači a vychutnávejte si hudbu nebo filmový doprovod s novou svobodou. Reproduktory můžete vypnout, ale nemusíte. (Tato nová užitečná funkce je dostupná v rámci poslední aktualizace FW.)
 • Výkon a konektivita podle vašich poslechových představ:Diskrétní výkonový zesilovač 7.2 kanálů, 180 W na kanál
 • Vyspělé, objektově založené audio formáty:Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X a zpracování DTS Virtual: X
 • Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume a Dynamic EQ:Poskytnutí dokonalé ekvalizace pro vaší konkrétní místnost
 • Všestranná HDMI eARC konektivita:Zahrnuje 8 vstupů HDMI včetně 1 HDMI vstupu na předním panelu s úplnou podporou formátu HDCP 2.3, navíc 2 výstupy HDMI včetně 1 výstupu HDMI s podporou funkce eARC
 • Zpracování videosignálu s vysokým rozlišením:4K/60 Hz full-rate pass-through, barevné rozlišení 4:4:4, HDR 10 a BT.2020 včetně kompatibility s Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma (HLG)
 • Vysoce kvalitní přehrávání zvuku s vysokým rozlišením:Schopnost dekódovat bezeztrátové soubory ALAC, FLAC a WAV až do rozlišení 24 bitů/192 kHz - navíc skladby DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz vám umožní užívat hudbu přesně tak, jak ji zamýšlel umělec
 • Exkluzivní součásti, které pozdvihují akustickou jedinečnost značky Marantz:Vlastní obvodové desky HDAM společnosti Marantz pro detailnější a dynamičtější zvuk
 • Streamujte hudbu z vašich oblíbených zdrojů:Přehrávejte skladby služby Spotify Free a Premium, Amazon Music, Tidal a další, nebo streamujte z chytrých zařízení prostřednictvím AirPlay 2 nebo Bluetooth
 • Vestavěný systém HEOS:Vyspělá technologie umožňující přehrávání zvuku ve více místnostech, hlasové ovládání a streamování digitální hudby, jakož i pohodlné ovládání pomocí aplikace HEOS.
 • Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Asistent Google a Apple Siri:Váš model SR5014 můžete ovládat hlasem
 • Výjimečné herní zážitky:Technologie ALLM (Automatický režim nízké latence) poskytuje uživatelům konzoly Xbox One rychlejší a působivější herní zážitky.
 • Integrace s domácí sítí:Vestavěné Wi-Fi s podporou duálního pásma 2,4 GHz/5 GHz
 • Hladká integrace s chytrým telefonem:Aplikace Marantz AVR Remote pro zařízení iPhone a AndroidNejmuzikálnější zvuk

Precizně vyladěn zvukovými mistry Marantz v nejmodernějších studiích pro poskytnutí dokonalé akustické jedinečnosti. Žádná součást neopustí ruce zvukových mistrů Marantz dříve, dokud neprojde náročnými testy. Obklopte se nejmuzikálnějším zvukem z libovolného zdroje.Výkonný 7kanálový diskrétní zesilovač

Model SR5014 vybavený diskrétními výkonovými zesilovači s vysokým proudovým odběrem ve všech kanálech poskytuje výkon 180W na kanál. Díky schopnosti ovládání měničů s nízkou impedancí nabízí provozní stabilitu se širokou škálou reproduktorů pro dosažení vyváženého a kvalitního zvuku. Funkce Auto Eco Mode upravuje výstupní výkon do reproduktorů podle úrovně hlasitosti a obrazovkového eko-měřiče, čímž zajišťuje snížení spotřeby v reálném čase bez obětování špičkového zvuku Marantz.

  

Nejnovější HDMI konektivita

Obsahuje 8 HDMI vstupů - s 1 HDMI vstupem na předním panelu pro rychlé připojení, každý podporuje formáty HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range (HDR10), 3D a BT.2020 pass-through. Video procesor podporuje převzorkování videosignálu v rozlišení SD a HD a 4K Ultra HD. Vstupy HDMI se automaticky přejmenují podle informací poskytovaných zdrojem, jsou-li k dispozici. Přístroj je vybaven dvěma výstupy HDMI.


© HIFIpartner, s.r.o.