Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!NAD C546 BEE

- 38% AKCE V POSLECHOVÉM STUDIU
Výrobce: NAD
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 8 347
10 100
Původní cena 16 290, Sleva 38 %

Vyprodáváme přístroj ze studia CD a USB přehrávač

Přístroj byl na jaře 2019 prohlédnut v servisu (AVE servis pana Vokála na Zbraslavi), kompletně vyčištěn a seřízena mechanika. Po té byl vyzkoušen a od té doby je stále v krabici.

NAD C 546 představuje poslední přírůstek z "rodiny" CD přehrávačů NAD. Tento model nabídne svému majiteli nejen možnost přehrávání klasických CD ( i neoriginálních CD R a CD RW), ale moderních komprimovaných formátů MP3 a WMA souborů jak přes CD mechaniku tak USB vstup který je umístněný na předním panelu (s podporou datového toku do 384kb/s). CD přehrávač je osazený kvalitním Wolfson 24bit převodníkem díky kterému si můžete vychutnat krystalický čistý poslech vašich oblíbených nahrávek a to nejen z CD, ale tento převodník se používá k přepočtu i skladeb z USB portu.

O napájení NADu se stará výkonný toroidní transformátor, přehrávač je vybavený možností programování a funkcí náhodného výběru, lze naprogramovat až 20 skladeb. Na zadním panelu je osazený koaxiální/optický digitální výstup samozřejmostí je analogový výstup, pro systémové ovládání je přehrávač vybaven vstupem trigger 12V, IR vstupem pro připojení externího IR snímače, samozřejmostí je dálkové ovládání všech dostupných funkcí. Tímto ovladačem můžete ovládat i další zařízení NAD. Pro maximálně komfortní ovládání je CD přehrávač osazen jog/shuttle ovladačem jedná se o otočný ovladač který je na předním panelu umožňující snadné ovládání všech základních funkcí. Jednoduše otočíte ovládačem ve směru hodinových ručiček a posouváte skladby vpřed, a proti směru hodinových ručiček zpět, zmáčknutím ovladače přehrávání zastvíte. Na přední panel najdete také další tlačítka pro ovládání všech dostupných funkcí, jako je náhodné, opakované přehrávání, přepínání vstupu atd. Přehrávač podporuje CD Text a informace o skladbách z MP3, WMA souborů jsou zobrazeny na displeji na předním panelu.


© HIFIpartner, s.r.o.