HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Onkyo HT-S5915

ČERSTVÁ NOVINKA
Vyberte barvu:
černá
Výrobce:
Onkyo
Výrobce: Onkyo
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 2 ks
Cena bez DPH: 23 967
29 000 ks

ONKYO HT-S5915
Chlouba značky Onkyo zazní s nejvyšší precizností zvuku Dolby Atmos a DTS:X, podporuje 4K/60p a HDR video přes HDMI 2.0, WiFi připojení k internetu a pokrokový DSP streaming přes Bluetooth. To vše v krásném, snadno použitelném domácím kinu ONKYO HT-S5915. Výsledná reprodukce tohoto 5.1.2kanálovéhosystému má minimální zkreslení a objem zvuku na úrovni, s jakou se obvykle setkáte v moderních sálech.
 
Klíčové vlastnosti domácího kina ONKYO HT-S5915
5.1.2 kanálový systém s vysoce výkonnými zesilovači se silou 135 W
Vytříbené součástky a důmyslné provedení pro stabilní výkony
Dekodér 3D zvuku Dolby Atmos a DTS:X
Technologie Vocel Enhancer posiluje dialogy a vy tak uslyšíte každičké slovo
Kalibrace reproduktorů AccuEQ s pomocí techniky AccuReflex pro obklopující zvuk
Bluetooth a HDMI 2.0 (4K / 60 Hz propust, HDR10 včetně HLG, Dolby Vision, BT.2020…)
Zone B line-out pro bezdrátová sluchátka a Zone B (včetně HDMI/SPDIF)
Formáty vysokého rozlišení a nejnovější Dolby Atmos a DTS:X
Přehrávejte digitální formáty ve vysokém rozlišení a užijte si i dynamiku analogu s domácím kinem ONKYO HT-S5915. Nejnovější Dolby Atmos a DTS:X používá techniku míchání vrstev pro jednotlivé zvukové prvky - dokonce i nad hlavou. Dolby Atmos DTS:X je tak prvním formátem pro skutečný 3D zvuk s hladkým pohybem nejen kolem publika, ale i nad ním.
 
Receiver podřízený kvalitě
Inženýři zakomponovali do receiveru ONKYO HT-S9800THX vše, co je zapotřebí, abyste zjistili, jak úžasně může zvuk znít. 160 wattů na kanál rozproudí krev u filmů, ale stále si zachovává muzikálnost pro přehrávání hudby. Optimalizuje nízké frekvence při zachování jasnosti středního pásmo a působí proti posunu fází pomocí synchronizace časování různých frekvencích. Výsledkem jsou dobře definované basy, které nebudou narušeny vokály nebo dialogy.
 
ONKYO HT-S5915 s komfortem Bluetooth
S Bluetooth a Zone B line-out pro bezdrátová sluchátka zapomeňte na dráty a nepořádek. Můžete spárovat Bluetooth přístroj a streamovat z něj přímo do domácího kina ONKYO HT-S5915. Pomocí dálkového ovládání můžete streamovat audia přímo z ruky. Advanced Music Optimizer DSP kompenzuje kompresi, a tak zní hudba přes Bluetooth lépe, než na obvyklých systémech.

© HIFIpartner, s.r.o.