Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Onkyo NCP-302

AKCE
Cena 3 990
Původní cena 7 980, Sleva 50 %
Dostupnost: skladem +10
Výrobce:
Onkyo
Provedení:
Cena bez DPH: 3 298
Výrobce: Onkyo
Záruční doba: 24 měsíců
KS

- Bezdrátový multi-room systém se službou FireConnect™

- Vychutnejte si hudbu s vestavěným Chromecast*

- Podpora streamovacích služeb a internetových radií

- Wi-Fi Dual-band 5 GHz/2.4 GHz 

- Vestavěný Bluetooth®

Zaplňte svůj pokoj nebo klidně celý dům hudbou z tohoto designového dvoupásmového bezdrátového systému Onkyo. Je zkonstruován s respektem k vysokým standardům a kvalitním ovladačům, to celé uzamčené v robustní MDF skříni. NCP-302 můžete poslouchat buď jako jednotlivé zařízení nebo je propojit pomocí FireConnect™ (s podporou Blackfire) – a to buď více mezi sebou nebo přes něj poslouchat svá analogová CD či vinylové desky z kompatibilních komponent Onkyo** 

Díky vestavěné službě Chromecast* a DTS Play-Fi®* umožňuje streamování z vašich oblíbených aplikací, nebo populárních streamovacích služeb jako je Spotify®TIDALDeezer, nebo TuneIn - to vše jednoduše přístupné přes elegantní ovladač. Aplikace pro iOSAndroid má velice intuitivní rozhraní pro výběr hudby, ať už pro jednotlivé zařízení, sekce nebo celý multi-room.  

Jednoduše řešení, které si přizpůsobíte podle svého – NCP-302 hraje skvěle jak samostatně,tak právě jako součást multi-room systému.

 

Produktový list v angličtině ke stažení zde.

 

 

* Bude dostupný s budoucími updaty firmware

** Schopnost přenášet audio z podporovaných komponent skrze analogové vstupy závisí na konkrétním modelu a bude plně k funkční až s budoucími updaty firmware. Podoporovány jsou frekvence 44.1 kHz a 48 kHz. 


© HIFIpartner, s.r.o.