Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Sonos Bridge - výprodej

V POSLECHOVÉM STUDIU
Cena 498
Původní cena 1 490, Sleva 67 %
Dostupnost: skladem +1
Vyberte barvu:
bílá
Výrobce:
Sonos
Cena bez DPH: 411
Výrobce: SONOS
Záruční doba: 24 měsíců
KS

Dostaňte signál SONOSu o kus dále

Sonos Bridge - výprodej ze studia

Bezdrátová jednotka bez jakýchkoli audio obvodů, slouží jen jako vysílač bezdrátové sítě pro další bezdrátové jednotky Sonos, 2 zásuvky RJ45 (10/100Mbit) slouží pro připojení SONOSu, pokud už máte svůj router plný, abyste nemuseli řešit, co odpojíte.

SONOS jako jediný multiroom má dva provozní režimy co se připojení k internetu týče.

1) - Klasicky (v základu) je každý prvek SONOS připojen sám napřímo k Vašemu domácímu WiFi AP - každý musí vidět na WiFi AP.

2) - Pokud libovolný prvek připojíte kabelem do LAN (a v nastavení zvolíte přepnutí z bezdrátového připojení na drátové), tato jednotka začne vysílat Sonos NET a tu jsou schopny další prvky předávat dále a dále a dále a ... až tam, kde normálně není signál z WiFi AP, ale Vy tam chcete dostat hudbu systému SONOS.

Pokud máte však již SONOS po domě roznesený a nemáte se kde připojit k LAN, může tím prvkem pro vznik sítě SONOS Net být právě Bridge. Aktuálně je nahrazen modelem Boost, který má kruhovou anténu a jiný design. Funkčně se jedná o stejný prvek a i Bridge má velmi dobrou dostupnost signálu (řekl bych obvyklou i pro ostatní domácí prvky na WiFi.)

Lze vyzkoušet! 

 

Jediný prvek, který se vždy připojuje napřímo a nevstupuje do SONOS NETu je novinkový Move.


© HIFIpartner, s.r.o.