Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 15
Praha 4 - 140 00

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Sonos Move

V POSLECHOVÉM STUDIU
Cena 10 990
Dostupnost: skladem v ČR
Výrobce:Sonos
Vyberte barvu:černá
Cena bez DPH: 9 083
Výrobce: SONOS
Záruční doba: 24 měsíců
KS

První kompaktní bateriový BlueTooth bezdrátový reproduktor od značky SONOS.

Představujeme model Move

Skvělý, plný zvuk zajišťují středobasový a výškový měnič se samostatnými zesilovači. 

Vestavěná asistentka Alexa od Amazonu s šesti vypínatelnými mikrofony, které navíc neustále přizpůsobují zvuk reproduktorů okolí, či dotykové ovládání na vrchní straně přehrávače umožňuje ovládání hlasitosti a přeskakování skladeb. Sonos MOVE je plně vlhkovzdorný s certifikací IP65 pro snadné použití v koupelnách nebo na terasách, či u bazénů. Vše, co potřebujete je WiFi, nebo RJ45 LAN zásuvka a napájení 230V.

Následuje popis produktu ze zkušenosti s ním:

Zadní strana obsahuje (v otvoru madla) tři tlačítka. První je vypínač (ON / OFF), druhé je přepínač režimu BT / WiFi a třetí je klasické potvrzovací tlačítko pro potvrzení v rámci instalace do aplikace systému SONOS.

Níže je ještě konektor USB-C pro případné napájení a nabíjení reproduktoru někde na cestách.

A úplně dole jsou dvě kovové plošky nabíjející Move, když je umístěn v dokovacím prstenci. Ten je mimochodem pevně spojen kabelem s napájecím adaptérem s pevnou EU vidlicí - tedy pro cestování do států mimo EU budete potřebovat cestovní redukci do příslušné zásuvky.

Na čelní straně pod síťkou v dolní třetině je stavová indikace nabíjení - dokud svítí oranžově, jednotka se nabíjí.

Výdrž na jedno nabití cca 10 hodin bez ohledu zda hrajete přes BT a nebo v rámci domácí WiFi / SONOS sítě na WiFi.

Tedy pokud na zaheradě "vidíte" na Vaší WiFi, můžete normálně hrát v systému SONOS z baterie - nemusí to venku být jen přes BT (ověřeno).

Horní strana obsahuje (bráno zleva) dotykové ovládání pro zeslabení zvuku, Play/Pausu a zesílení zvuku. Uprostřed mezi šesticí mikrofonů je potvrzovací tlačítko pro jejich aktivaci/deaktivaci.

Mikrofony kromě podpory telefonování a komunikace s hlasovými asistenty Alexa od Amazonu a Google Assistanta umožňuje ještě on-line optimalizaci zvuku TruePlay. Jsou-li mikrofony zapnuté a položíte-li reproduktor (je tam polohové čidlo) dojde k okažité úpravě režimu zvuku (neslyšíte změnu - reprák prostě stálke slyšitelně hraje ať je v prázdné malé koupelně, velké místnosti plné lidí a nebo ve venkovním prostoru). Zvuk mu nezaniká v davu, neduní v malém prostoru - prostě to normálně hraje..

Pochopitelně tak jako i u jiných SONOS produktů, máte-li dva stejné, můžete je sloučit do jedné stereo zóny.

Dobíjení z 0% na 99% cca 1,5 hodiny (z 99% na 100% ještě cca 10 minut)

V recenzích na internetu píší:"Výškový měnič najdete v horní části a je namířený směrem dolů do speciálně vytvarované odrazové mušle, ze které se štěrbinou zvuk dostává do prostoru směrem k vám. To je velmi chytré řešení, které v praxi skutečně funguje. Ideální je mít Move položený na zemi, pak je zážitek z poslechu nejlepší.

Spodní část tvoří basový reproduktor, který je namířený směrem dopředu. Zvuk, který Sonos Move produkuje, je výrazný, ale zároveň skvěle naladěný."

 

Cena za kus.

Provedení pouze černé. (ačkoli spíše bych to nazval hodně tmavě šedé)

Rozměry 240 x 160 x 126 mm

Hmotnost 3 kg

Odolnost IP56 -  Move je odolný vůči vlhkosti, dešti, sněhu, prachu, slaným sprškám, UV záření a extrémnímu horku a chladu.

Výdrž na baterie cca 10 hodin (po 100% nabití, při běžné poslechové hlasitosti), 120 hodin (po 100% nabití, ve vypnutém stavu)

Výdržý baterie Baterie by měla vydržet zhruba tři roky nebo 900 nabití a poté můžete koupit náhradní baterii

Lze Move spárovat s druhým Move do stereo režimu? - Ano. Můžete na Wi-Fi spárovat dva reproduktory Move pro stereo zvuk

Lze Move přiřadit k domácímu kinu jako zadní reproboxy? Lze k Move přiřadit Sonos Sub? - Ne.

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím


© HIFIpartner, s.r.o.