Sonos Roam

OKAMŽITÝ ODBĚR
Vyberte barvu:
Výrobce:
Sonos
Platforma (ovládací aplikace):
Výrobce: SONOS
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 4 ks
4 124 bez DPH
4 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Od 21.4. si hraji s novým maličkým reproduktorem SONOS Roam.

Hraje moc hezky - na své rozměry. Ačkoli to dnes asi už nikoho nepřekvapí - mnoho mallých BT reproduktorů hraje na své rozměry neobvykle.

SONOS Roam je na tom také tak.

Fajn na něm je, že kromě BT konektivity má i svou SONOSí WiFi konektivitu, čili lze ho krásně využít při pracech v domě, či na zahradě, aniž byste si museli brát ssebou mobil jako zdroj a k němu jiný BT reproduktor.

Rozhodně zajímavý kousek.

BRAVO!!! SONOSi...

-----------------------------------------------------------------------------

Druhý ještě kompaktnější bateriový BlueTooth/Wi-Fi bezdrátový reproduktor od značky SONOS.

Představujeme model Roam

Naprostá všestrannost

Přenosný, inteligentní reproduktor určený pro veškerá vaše poslechová dobrodružství. Roam přináší oslnivý zvuk kdekoliv. Užijte si hudbu, hlasové ovládání a poslech ve více místnostech doma na WiFi nebo využijte streamování přes Bluetooth, celodenní výdrž baterie a jeho voděodolnost na cestách.10 hodin přehrávání

Roam je napájen vestavěnou dobíjecí baterií a je připraven ozvučit váš den, ať už si chcete odpočinout na zahradě, nebo uprchnout do hlubokých lesů. Bezproblémový zážitek z poslechu kdekoliv Užijte si bezkonkurenční zvuk Sonos na WiFi a streamujte přímo ze svého mobilu, tabletu nebo počítače pomocí Bluetooth. Roam se automaticky připojí k vaší domácí síti nebo se spáruje s telefonem, když jste mimo dosah WiFi. Vy musíte myslet jen na to, co si poslechnete.Zvuk, který předčí očekávání

Precizně navržená akustika poskytuje čistotu, hloubku a plnost, které byste očekávali od mnohem většího reproduktoru. Jako kouzlem se sám naladí Roam se díky automatickému ladění Trueplay™ chytře přizpůsobí vašemu okolí a všemu, co právě posloucháte, aby byl zvuk neuvěřitelně detailní a dokonale vyvážený.Propracovaný design

Štíhlý a propracovaný design reproduktoru Roam skvěle zapadne do vašeho domova, zatímco jeho nízká váha a ergonomický tvar usnadní manipulaci.Extrémní odolnost

Díky pevné konstrukci a hodnocení IP67 je Roam vysoce odolný proti pádu, vodotěsný do hloubky až 1 metru po dobu 30 minut, nepropustí prach a je tak připraven na jakékoliv dobrodružství.Svoboda ovládání

Aplikace Sonos
Pomocí aplikace můžete procházet a vyhledávat ve všech svých službách, ukládat oblíbené položky, nastavovat budíky a objevovat novou hudbu v Sonos Radiu.

AirPlay 2
Posílejte zvuk do Sonosu přímo z iPhonu, iPadu nebo Macu pomocí AirPlay 2 a poté požádejte Siri, aby jej zapnula nebo přeskočila skladbu.

Hlas
Požádejte o pomoc aplikaci Amazon Alexa nebo Google Assistant a přehrávejte hudbu, kontrolujte zprávy nebo ovládejte svou chytrou domácnost bez použití rukou.

Tlačítka
Pomocí tlačítek na Roamu zapnete nebo pozastavíte hudbu, upravíte hlasitost, přeskočíte na další skladbu nebo přehrajete tu předchozí, vypnete mikrofon nebo přepnete na Bluetooth.Vlastnosti a specifikace

Audio
Zesilovače: Dva digitální zesilovače třídy H dokonale vyladěné pro ovladače reproduktoru s jedinečnou akustickou architekturou.
Basové reproduktory: Jeden středobasový reproduktor zajišťuje věrné přehrávání vokálních frekvencí středního pásma a hluboké, bohaté basy.
Výškové reproduktory: Jeden výškový reproduktor vytváří ostré, vysoké frekvence.
Nastavitelný EQ: Pomocí aplikace Sonos upravte basy, výšky a hlasitost.
Sada mikrofonů: Sada mikrofonů s velkým dosahem používá eliminaci okolního hluku a umožňuje rychlou aktivaci hlasového asistenta a automatické ladění Trueplay.

Certifikace IP67 (lze ponořit do vody do hloubky 1 m na dobu až 30 minut)

Rozměry: 168 x 62 x 60 mm
Hmotnost: 0,43 kg

Příslušenství v balení: Kabel USB-C (1,2 m)

Napájení a sítě
WiFi: Připojuje se k síti WiFi s jakýmkoli směrovačem podporujícím vysílání v pásmu 2,4 GHz nebo 5 GHz.
Bluetooth: Bluetooth 5.0 podporuje streamování zvuku z vašeho telefonu, tabletu, počítače nebo jiného zařízení s podporou Bluetooth.
Baterie: 18 Wh baterie poskytuje až 10 hodin nepřetržitého přehrávání na jedno nabití.
USB Port: USB-C 15W, 5V/3A
Nabíjení: Nabíjejte pomocí přiloženého kabelu USB-C a libovolného napájecího adaptéru USB 5V/1A nebo 2,1A, bezdrátové nabíječky s certifikací Qi nebo na míru navržené bezdrátové nabíječky Sonos (prodává se samostatně).
Apple AirPlay 2: Funguje s AirPlay 2 na zařízeních Apple iOS 11.4 a novějších
Hlas: Pracuje s Amazon Alexa a Google Assistant
Automatické ladění Trueplay™: Tato technologie ladění využívá prostorové vnímání k chytrému přizpůsobení zvuku podle orientace mluvčího (vertikální/horizontální), umístění a přehrávání obsahu. Funguje na WiFi i Bluetooth. Mikrofony musí být zapnuté.

 

Jeden kus máme k předvedení ve studiu...

 

© HIFIpartner, s.r.o.