HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Teac W-1200

Výrobce:
Teac
Výrobce: Teac
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem v Praze
Cena bez DPH: 10 736
12 990 ks

Dvojitý kazetový přehrávač
Vyroben na základě obrovských zkušeností značky TEAC při vytváření prvotřídních magnetofonů a kazetových přehrávačů

W-1200 je nový moderní kazetový magnetofon se dvěma, jednosměrnými kazetovými prostory, možností přimíchávání mikrofonního vstupu do nahrávky, digitálním výstupem USB a dalšími všestrannými funkcemi záznamu. V současné době kazetové magnetofony a pásky fascinují ty, kteří je nikdy nepoužívali, díky jejich teplému, výrazně analogovému zvuku, nemluvě o snadnosti záznamu a schopnosti vytvářet „mix-pásky“.

Rozhodli jsme se vytvořit kazetový magnetofon, který kombinuje vynikající úroveň výkonu s rozhraním, které vyhovuje éře digitálního zvuku. W-1200 nabízí nejen zvuk blízký originálu, ale také širokou škálu všestranných funkcí - například - karaoke zpěv, záznam a snadná editace konferencí a dokonce i digitalizaci nahraných analogových kazet do počítače.

Desetiletí zkušeností společnosti TEAC s výrobou záznamového zařízení jsou u modelu W-1200 zcela zřejmé, zejména pokud jde o systém snižování hluku. Umožňuje uživatelům přehrávat staré kazety nahrané původně na Dolby B NR a správně je slyšet. Ovládání výšky tónu navíc umožňuje změnit rychlost přehrávání dle potřeby. Osazené měřiče úrovně umožňují jemné doladění úrovní záznamu. K dispozici je funkce časovače REC / PLAY umožňující použití s ​​audio časovačem třetích stran.

Kromě toho může W-1200 dodávat digitální zvuk v kvalitě CD (až 48 kHz / 16-bit PCM) do počítače pomocí kabelu USB, což umožňuje digitální archivaci vaší knihovny kazetových pásek. Jakmile je digitalizujete na počítači, můžete si užít vaši starou hudební knihovnu uloženou na kazetě kdykoli a kdekoli prostřednictvím síťového přehrávače, smartphonu nebo dokonce v autě v autorádiu s SD, či USB vstuopem.

Hlavní rysy

Duální kazetový magnetofon s REC / PLAY (v obou mechanikách)
Systém potlačení šumu potlačuje syčení během přehrávání (odpovídá Dolby B)
Mikrofonní vstup pro karaoke a hlášení
Sndný záznam na jeden stisk, ± 12% nastavení výšky tónu a opakování A-B
Paralelní nahrávání pro záznam na dvě pásky současně
USB výstup pro digitální nahrávání na PC / Mac v kvalitě CD (48 kHz / 16-bit PCM)

© HIFIpartner, s.r.o.