Naposledy prohlížené

HIFIpartner, s.r.o.
Žitavského 505
Praha 5 - 156 00 (Zbraslav)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!



Yamaha MCR-N570D

Vyberte barvu:
černá
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: není skladem
Cena bez DPH: 13 215
15 990
KS

Mikrosystém

mikrosystém z řady Piano Craft, 2 x 22 W, CD, FM/DAB+, Bluetooth, AirPlay, WiFi, LAN, DLNA, vTUNER, Spotify, MusicCast, FLAC, ALAC, USB vstup, reproduktory inspirované TOP řadou SOAVO.

 

Vychutnejte si širokou škálu zdrojů a funkcí od CD, USB a FM / DAB až po nejnovější verze Wi-Fi, MusicCast, AirPlay® a Bluetooth®.

 • MusicCast pro požívání zvuku v každé místnosti
 • Podpora internetového rádia a různých hudebních streamingových služeb
 • Hliníkový přední panel s vlasovou úpravou
 • Hezký, tlustý, krásně tvarovaný reproduktor
 • Vysoce výkonný reproduktor s technologií VCCS (Vibration Control Cabinet Structure)
 • Dvoucestný reproduktorový systém s vysoce kvalitním bílým kuželem 12 cm (4-3 / 4 ") basový reproduktor
 • Podporuje hudbu s vysokým rozlišením 192 kHz / 24 bitů (Flac / WAV / AIFF)
 • Bluetooth® pro bezdrátové streamování hudby
 • Podporuje výstup Bluetooth pro párování MCR-N570D a dalších produktů vybavených technologií Bluetooth
 • AirPlay® umožňuje streamování hudby z Mac, PC, iPod®, iPhone®, iPad®
 • Ovládací aplikace pro snadné ovládání (MusicCast CONTROLLER)
 • Přední USB konektor pro přehrávání paměti USB (třída pro velkokapacitní paměť)
 • Vychutnejte si digitální rádio z tuneru DAB / DAB +

MusicCast

MusicCast je nová revoluce v síťovém zvuku, můžete používat všechny své produkty MusicCast společně nebo samostatně, je to zcela na vás. Ovládejte to, to vše z jedné aplikace, která je navržena tak, aby byla intuitivní, rychlá a jednoduchá. Použijte zvukovou lištu, bezdrátový reproduktor, přijímač AV, Hi-Fi audio, podle toho, co vám nejlépe vyhovuje, mixujte a sladěte a poté rozšiřte systém MusicCast. Všechno nové od společnosti Yamaha, systém MusicCast přináší všechno všude všem.

Vychutnejte si všechny své hudební zdroje

Služba MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť, která poskytuje hudbu a zábavu. Umožňuje streamovat digitální hudební obsah z vašeho smartphonu, PC nebo NAS do dalších zařízení MusicCast ve vašem domě. Obsah zvuku z smartphonů nebo tabletů připojených pomocí rozhraní Bluetooth lze také streamovat do zařízení MusicCast ve více místnostech.

Sofistikovaný vzhled

Model MCR-N570D udržuje designový vzhled komponent Yamaha Hi-Fi, které představují extrémně vysoký a sofistikovaný vzhled. Centrální jednotka má přední panel vyrobený z vysoce kvalitního hliníku s vlasovou úpravou, která vypadá čistě a elegantně. Reproduktory mají luxusní design se zaoblenými rohy a krásnou hlubokou lesklou klavírní úpravu. Přidání tohoto stylového systému do vašeho zvukového prostoru zvýší vaše potěšení z poslechu.

Digitální zesilovač, který plně zdůrazňuje koncept Hi-Fi společnosti Yamaha

Model MCR-N570D je vybaven vlastní technologií digitálního zesilovače Yamaha, která zajišťuje bezztrátové přehrávání vysoce kvalitního digitálního zvuku, ať už se jedná o síťový zvuk, USB nebo CD. Jeho konstrukce obvodu plně zdůrazňuje koncepci Hi-Fi Yamaha s minimalizovanou dráhou signálu a důkladným odstraněním vzájemného rušení zvukových signálů, které vám pomohou vychutnat si vysoce kvalitní zvuk z celé řady zdrojů od hudebních disků CD až po zvukový formát ve vysokém rozlišení.

Technologie konstrukce skříně řízení vibrací VCCS

Aby se zabránilo nechtěným vibracím kabiny, vyvinula společnost Yamaha vnitřní strukturu nazvanou VCCS (Vibration Control Cabinet Structure), která využívá strategicky umístěné kusy kompozitního materiálu zajišťující vynikající výkon při izolaci vibrací. Navíc tři nohy poskytují další tlumení nárazů a značně zvyšují kvalitu zvuku.

Dvoucestný systém s vysoce kvalitním bílým kuželovým hudebním reproduktorem

Jednotky reproduktorů jsou kuželový basový reproduktor 12 cm (4-3 / 4 ") a 3 cm (1-1 / 8") měkký kopulový výškový reproduktor. Tento basový reproduktor je jednotka A-PMD (Advanced Polymer-Injected Mica Diaphragm), která byla vytvořena snižováním a prováděním specializovaného ladění basového reproduktoru používaného ve špičkových reproduktorech řady "Soavo" společnosti Yamaha. Jedná se o vysoce kvalitní reproduktor s bílým kuželem, symbolem vysoké kvality zvuku Yamaha.

Kontrolní aplikace pro snadné ovládání

Stačí klepnout na krásně navrženou obrazovku a převzít kontrolu nad veškerým zvukovým zařízením a veškerou hudbou ve vaší domácnosti.

Snadno vyberte zdroj hudby, který chcete poslouchat

Aplikace MusicCast usnadňuje výběr a přehrávání skladeb z disků CD a zařízení USB a také výběr rozhlasových stanic (FM a DAB). Navíc pomocí funkce MusicCast Link můžete tyto zdroje odeslat do jiných zařízení kompatibilních se službou MusicCast, abyste si je mohli vychutnat v jiných místnostech.

Stream přes Bluetooth® nebo AirPlay®

Můžete slyšet všechny zdroje hudby z vašeho smartphonu prostřednictvím bezdrátového připojení Bluetooth nebo AirPlay. Hudbu můžete přehrávat z hudebních aplikací, aplikací rozhlasových stanic nebo z webových služeb YouTube typu.

 

Modul MCR-N570D je vybaven nejnovější technologií Bluetooth, takže bezdrátové ovládání je pohodlnější než kdy předtím. Můžete poslouchat hudbu z MCR-N570D do sluchátek Bluetooth pro soukromé poslech nebo reproduktory Bluetooth.

Eco-produkt Yamaha


S vyspělou konstrukcí šetřící energii dosahuje tento výrobek nízkou spotřebu energie, která nepřekračuje dva watty v režimu pohotovostního režimu.

Uvedené barvy a povrchy se mohou lišit od těch, které se zobrazují ve skutečných produktech.






© HIFIpartner, s.r.o.