HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Yamaha R-N602

Vyberte barvu:
Výrobce:
Yamaha
Platforma (ovládací aplikace):
Výrobce: Yamaha
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: na dotaz
Cena bez DPH: 15 702
19 000 ks

Stereo reciever

Poznejte tento síťový receiver nové generace s vysokou kvalitou zvuku a intuitivním ovládáním. Reprodukuje AV z velkého množství různých zdrojů. Nechybí mu ani pokročilá technologie MusicCast, která vám umožňuje ovládat všechna AV zařízení v rámci vaší domácí sítě. Všechny produkty MusicCast můžete používat společně nebo odděleně; je to jen na vás.

Technologie MusicCast
Bavte se naplno, protože je tady technologie, která prostřednictvím signálu propojí zařízení s bezdrátovým reproduktorem, AV receiverem nebo HiFi systémem. Přenáší také digitální hudební obsah z mobilu, notebooku, síťového disku nebo služeb pro streaming hudby. Naplno si tak vychutnáte všechny vaše oblíbené songy. Nečeká vás nic složitého, ovládání je velice intuitivní.

Hudba v celém domě
Vytvořte si svoji síť. Do každé místnosti umístěte reprodukční zařízení YAMAHA, které propojte s receiverem. Následně můžete pomocí receiveru zapnout reprodukční zařízení kdekoli v domě a všude si tak vychutnat svoji oblíbenou hudbu. HiFi receiver YAMAHA R-N602 je kompatibilní světšinou produktů této značky.

Streamujte a poslouchejte
Výrobce zabudoval do tohoto receiveru podporu vTuner, která vám umožňuje poslouchat hudbu z rádiových stanic celého světa.  Takže se jen posaďte, uvolněte se, jednoduše navolte požadovanou stanici a relaxujte. Je to velice snadné. Patříte k lidem, kteří mají hudbu uloženou v chytrém telefonu nebo tabletu? Výborně! I na vás výrobce myslel. Streamujte bezdrátově hudbu. Využít můžete AirPlay z iPhonu nebo iPadu. Díky HiFi receiveru YAMAHA si ji můžete pustit z kvalitních reproduktorů a perfektně si užít výšky a hloubky, aniž byste museli tahat dráty.

A ještě něco navíc
K ovládání můžete dokonce použít svůj chytrý telefon nebo tablet. Stačí si nainstalovat aplikaci MusicCast Controller pro rychlé a snadné ovládání receiveru. Navíc tahle šikovná aplikace funguje jako dálkový ovladač na všechna zařízení kompatibilní s MusicCast. Měňte nastavení a bavte se.


Technické parametry:

Zvuk
- Výstupní výkon na kanál (20 až 20 kHz, 8 ohmů): 80 W
- Zvukové výstupní kanály: 2.0
- Typ přijímače: Stereo
- Dynamický výkon na kanál (4 ohmy): 105 W
- Dynamický výkon na kanál (8 ohmů): 115 W
Možnosti připojení
- Typ připojení reproduktoru: banánky
Počítačová síť
- Připojení na síť Ethernet: ne
- Wi-Fi: ano
- Bluetooth: ano
- Včetně optické mechaniky: ne
Technické detaily
- Displej: LED
- AirPlay: ano
- Dálkový ovladač: ano
Hmotnost a rozměry
- Šířka: 43,5 cm
- Hloubka: 39,2 cm
- Výška: 15,1 cm
- Hmotnost: 9,8 kg

© HIFIpartner, s.r.o.