HIFIpartner, s.r.o.
Bělehradská 55/15
Praha 4 - 140 00

(Na adrese není nic než schránka)

+420 731663566
info@hifipartner.cz

 

Najdete nás 
i na Facebooku!Sonos Move

Vyberte barvu:
Výrobce:
Sonos
Platforma (ovládací aplikace):
Výrobce: SONOS
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 4 ks
9 083 bez DPH
10 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Kompaktní bateriový BlueTooth bezdrátový reproduktor od značky SONOS.

Představujeme model Move

Skvělý, plný zvuk zajišťují středobasový a výškový měnič se samostatnými zesilovači. 

Vestavěná asistentka Alexa od Amazonu s šesti vypínatelnými mikrofony, které navíc neustále přizpůsobují zvuk reproduktorů okolí, či dotykové ovládání na vrchní straně přehrávače umožňuje ovládání hlasitosti a přeskakování skladeb. Sonos MOVE je plně vlhkovzdorný s certifikací IP65 pro snadné použití v koupelnách nebo na terasách, či u bazénů. Vše, co potřebujete je WiFi, nebo RJ45 LAN zásuvka a napájení 230V.

Následuje popis produktu ze zkušenosti s ním:

Zadní strana obsahuje (v otvoru madla) tři tlačítka. První je vypínač (ON / OFF), druhé je přepínač režimu BT / WiFi a třetí je klasické potvrzovací tlačítko pro potvrzení v rámci instalace do aplikace systému SONOS.

Níže je ještě konektor USB-C pro případné napájení a nabíjení reproduktoru někde na cestách.

A úplně dole jsou dvě kovové plošky nabíjející Move, když je umístěn v dokovacím prstenci. Ten je mimochodem pevně spojen kabelem s napájecím adaptérem s pevnou EU vidlicí - tedy pro cestování do států mimo EU budete potřebovat cestovní redukci do příslušné zásuvky.

Na čelní straně pod síťkou v dolní třetině je stavová indikace nabíjení - dokud svítí oranžově, jednotka se nabíjí.

Výdrž na jedno nabití cca 10 hodin bez ohledu zda hrajete přes BT a nebo v rámci domácí WiFi / SONOS sítě na WiFi.

Tedy pokud na zaheradě "vidíte" na Vaší WiFi, můžete normálně hrát v systému SONOS z baterie - nemusí to venku být jen přes BT (ověřeno).

Horní strana obsahuje (bráno zleva) dotykové ovládání pro zeslabení zvuku, Play/Pausu a zesílení zvuku. Uprostřed mezi šesticí mikrofonů je potvrzovací tlačítko pro jejich aktivaci/deaktivaci.

Mikrofony kromě podpory telefonování a komunikace s hlasovými asistenty Alexa od Amazonu a Google Assistanta umožňuje ještě on-line optimalizaci zvuku TruePlay. Jsou-li mikrofony zapnuté a položíte-li reproduktor (je tam polohové čidlo) dojde k okažité úpravě režimu zvuku (neslyšíte změnu - reprák prostě stálke slyšitelně hraje ať je v prázdné malé koupelně, velké místnosti plné lidí a nebo ve venkovním prostoru). Zvuk mu nezaniká v davu, neduní v malém prostoru - prostě to normálně hraje..

Pochopitelně tak jako i u jiných SONOS produktů, máte-li dva stejné, můžete je sloučit do jedné stereo zóny.

Dobíjení z 0% na 99% cca 1,5 hodiny (z 99% na 100% ještě cca 10 minut)

V recenzích na internetu píší:"Výškový měnič najdete v horní části a je namířený směrem dolů do speciálně vytvarované odrazové mušle, ze které se štěrbinou zvuk dostává do prostoru směrem k vám. To je velmi chytré řešení, které v praxi skutečně funguje. Ideální je mít Move položený na zemi, pak je zážitek z poslechu nejlepší.

Spodní část tvoří basový reproduktor, který je namířený směrem dopředu. Zvuk, který Sonos Move produkuje, je výrazný, ale zároveň skvěle naladěný."

 

Cena za kus.

Provedení černé a bílé.

Rozměry 240 x 160 x 126 mm

Hmotnost 3 kg

Odolnost IP56 -  Move je odolný vůči vlhkosti, dešti, sněhu, prachu, slaným sprškám, UV záření a extrémnímu horku a chladu.

Výdrž na baterie cca 10 hodin (po 100% nabití, při běžné poslechové hlasitosti), 120 hodin (po 100% nabití, ve vypnutém stavu)

Výdržý baterie Baterie by měla vydržet zhruba tři roky nebo 900 nabití a poté můžete koupit náhradní baterii

Lze Move spárovat s druhým Move do stereo režimu? - Ano. Můžete na Wi-Fi spárovat dva reproduktory Move pro stereo zvuk

Lze Move přiřadit k domácímu kinu jako zadní reproboxy? Lze k Move přiřadit Sonos Sub? - Ne.

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

© HIFIpartner, s.r.o.