Castle Avon 2

- 30% ZAJÍMAVÁ AKCE OKAMŽITÝ ODBĚR LZE SLYŠET
Výrobce:
Castle Acoustics
Vyberte barvu:
černá
Výrobce: Castle Acoustic
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 pár
25 796 bez DPH
31 213 pár
Původní cena 44 590, Sleva 30 %
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Castle Acounstics je přední světový výrobce kvalitních hi-fi reproduktorů a díky nejnovějším technologickým inovacím přináší fascinující reprodukci.
Avon 2 je 3pásmová stojanová reprosoustava s páskovým výškovým reproduktorem. Dokonalý zvuk a projev nízkých frekvencí zajišťuje technologie Single Drive Extended Line, která dokonale kontroluje bas.

Netopýří ucho (z recenze na HifiVoice): 

Soustavy Castle Avon 2 se libovolného žánru zmocňují s lehkostí a během chvilky dokážou zaujmout čitelností nahrávek i jejich prostorem, což lze vztáhnout i na ty zvukově členitější. Výšky mají otevřený charakter a prim hraje barvotvorné pásmo středních kmitočtů, pouze hlubší basy ve zvukovém obrazu chybějí, protože fyzikální zákony platí neúprosně. Základ přesně definovaných vyšších basů je ovšem solidní a deficit nejhlubších oktáv pocítí hlavně příznivci elektronické taneční hudby, extrémních metalových odnoží a samozřejmě symfonické hudby. Reprodukci sólových recitálů, vokálů i většiny akustických nástrojů ovšem štíhlé kompaktní trojpásmovky nabízejí fenomenální. Autoritativnější zesilovač do sestavy ovšem přijde vždycky vhod.

Uvedená cena v provedení černý dub je za pár. Vyprodáváme ze studia jeden pár v nádherné černé barvě dýhy.

Neuvěřitelný zvuk velké regálovky, ideální pro detailní poslech s důrazem na středy a výšky, (basů je úměrně velikosti).

Výdech zvukovodu ústí vzad - doporučený odstup od stěny min. 20 cm.

 

Technické parametry:

Typ     3-pásmové, regálové SDEL- Single Drive Extended Line (využívá akustického signálu vyzářeného zadní stranou membrány středobasového měniče)

Citlivost    88dB

Doporučený výkon zesilovače 25 - 100 W

Impendance 8 Ω

Minimální impendance 3,3 Ω

Frekvenční rozsah    50 Hz - 20 kH

Rozměry (v x š x h)    475 x 210 x 310 mm

Hmotnost 11 kg 

Odkazy:

Hi-Fi Voice  hi-fi magazín (recenze CZ)

http://blog.hifipartner.cz/2020/04/14/dva-z-jedne-staje/

 

 

© HIFIpartner, s.r.o.