EXTON – Mahler Symphony No.10

Výrobce: EXTON
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 2 ks
8 264 bez DPH
10 000 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Vydavatel : Exton                                                            Umělci :  Martin Sieghart (dirigent)

Žánr : klasická hudba                                                       Skladatelé :   Gustav Mahler

Číslo produktu :  OVXL-00015 (2 Discs)                        Orchestry : The Arnhem Philharmonic Orchestra

Datum vydání :  21.5. 2008                                                Skladby :  Symfonie č.10

Médium : SACD Hybrid Stereo - Direct Cut

 

Nosiče EXTON edice Gold Line (kód OVXL) jsou exklusivní nosiče vydané na disku se záznamovou vrstvou obohacenou zlatem pro vysokou trvanlivost a věrnost nahrávky po dlouhou dobu. Disky jsou také více vystředěné než klasická CD, tedy nečiní takové nároky na vedení laseru při čtení.

Buklet edice Gold Line obsahuje také detailní informace o počtu, typu a umístění mikrofonů při nahrávání, jako také přesný popis celého masteringového přístrojového vybavení, abyste věděli na čem se primárně poslouchalo.

SACD Hybrid znamená, že jde o nosič dvouvrstvý přehrávatelný v jak v SACD přehrávači, tak v klasickém CD přehrávači - obyčejný CD přehrávač čte svou CD stopu a SACD mechanika umí číst SACD stopu (i CD stopu).

Direct Cut - je nejdokonalejším typem nosiče z edice značky Exton. Při jeho výrobě dochází k vylisování pouze 10-ti nosičů z jednoho masteru (a ne několika stovek až tisíců, jak je jinak obvyklé). Potom se master lisovací disk likviduje a vyrábí se nový. proto ta poměrně extrémně vysoká cena. Navíc disk neobsahuje barevný potisk - aby se při rotaci v mechanice ještě méně "klepal". Je na něm podpis obsluhy lisu a zápis o počtu zapsaných chyb oproti originálu (vždy tam nějaké jsou, ale je jich naprosté minimum oproti běžným nosičům).

© HIFIpartner, s.r.o.