HANA MH (MC)

Výrobce:
Hana
Výrobce: ClearAudio
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 ks
20 645 bez DPH
24 980 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Rád Vám vložku odborně nainstaluji do raménka Vašeho gramofonu za 250Kč.

HANA ML je Elektrodynamická přenoska MC s nízkou výstupní úrovní, s hrotem typu MicroLine z přírodního diamantu a 1/2″ uchycením. Tělo přenosky vyrobené z Delrinu© a mosazi. Chvějka z tvrzeného aluminia, výstupní úroveň 0,4mV, kmitočtový rozsah 12Hz až 45kHz, impedance 8Ω, hmotnost 9,5g. Barva černá.

Přenoska Hana ML má několik pokročilých vlastností (oproti MC přenoskám HANA řady E a S), které posouvají věrnost zvuku a hudební požitek do nových výšin a nadále nabízejí vynikající kvalitu zvuku v poměru k ceně v této střední cenové kategorii.

Konstrukce hrotu “Micro-Line” (ve tvaru řezací hlavy při výrobě kovového masteru LP), přesně zapadá do drážky vinylu a zachycuje i ty nejmenší detaily, nabízí lepší reprodukci frekvencí a menší zkreslení.

Těla přenosek řady Hana M jsou vyrobena z černého polyoxymethylenu (POM), což je tvrdý a extrémně tuhý termoplast s nízkou rezonancí vyráběný společností DuPont pod obchodním názvem “Delrin”. Součástí těla přenosky je pozlacená měděná rezonanční deska, která dále snižuje zkreslení způsobené vibracemi.

Pro pohyblivé cívky MH/ML byl vybrán velmi kvalitní měděný drát, který díky nižšímu zkreslení hudebního signálu nabízí větší čistotu zvuku. Součásti, jako je přední jařmo, středové a zadní součásti magnetického elektromotorického obvodu a dráty, jsou zpracovány kryogenně, jedná se o proces “žíhání za studena” při teplotě blízké absolutní nule, který restrukturalizuje kovy na molekulární úrovni, což vede k nižšímu zkreslení zvuku. Výsledkem je přesnější a muzikálnější zvuk.

V těle přenosky jsou zabudovány matice se závitem pro upevňovací šrouby, které nabízejí snadné mechanické upevnění k hlavičce (headshellu) ramene.

Specifikace

Tvar hrotu MicroLine
Materiál hrotu Přírodní diamant
Chvějka Tvrzené Aluminium
Výst. úroveň 0,4mV / 1kHz
Rozdíl mezi kanály méně než 1,5dB/1kHz
Tlak na hrot 2g
Snímavost 70μm / 2g
Přeslech mezi kanály 30dB / 1kHz
Kmitočtový rozsah 12 ~ 45000Hz
Impedance 8Ω / 1kHz
Doporučená zátěž > 100Ω
Hmotnost 9,5g
Barva těla Černá/mosaz

 

© HIFIpartner, s.r.o.