Pro-Ject CD Box S3

ČERSTVÁ NOVINKA
Výrobce:
Pro-Ject
Vyberte barvu:
černá
Výrobce: Pro-Ject
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
8 587 bez DPH
10 390 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Nejmenší Hi-Fi CD přehrávač na trhu


 Na rozdíl od přehrávačů DVD nebo Blu-ray Disc je čistý CD přehrávač významě lepší při stereo přehrávání stereo. Jednotka v CD Box S3 umožňuje přehrávání CD s přesností na 1 bit. 

CD Box S3 je první produkt z nové řady S3. Byl přepracován nejen design obvodů, ale ke změně došlo také u šasi, které bylo výrazně změněno. CD Box S3 je tak první produkt z novou velikostí pro formát S3. Kromě nového celohliníkového pouzdra má také nový 1,54“ displej s funkcí inverze barev, který vám zobrazí všechny důležité informace, nutné pro nejlepší hudební zážitek při poslechu oblíbených CD disků. Ovládání přehrávače je promyšleno do posledních detailů, je jednoduché a stačí k němu pouze tlačítka na předním panelu jednotky nebo dodávaný dálkový ovladač.

Přehrávač je řízen minipočítačem, který optimalizuje použitou jednotku pro bitově přesné čtení standardu CD „Redbook“ v poměru 1: 1 a zajišťuje moderní a audiofilské řešení přehrávání. Nový čip DAC zajišťuje bezchybný digitální analogový převod s bitovou hloubkou a vzorkovací frekvencí až 32 bitů / 384 kHz. Slotová mechanika plynule vtáhne CD disk a po několika sekundách je CD BOX S3 připraven k přehrávání.

Pro ještě větší univerzálnost a bez omezení směrem nahoru může koaxiální výstup S/PDIF napájet externí DAC. Tímto způsobem můžete nechat svůj oblíbený high-end DAC převést přesně přenesený bitový tok z CD. CD Box S3 je tak dokonalým doplňkem vašeho HiFi systému.

Tento nenápadný CD přehrávač si hravě poradí z CD, CD-R, CD-RW a hybridními SACD disky. Jeho předností je robustní štěrbinová celokovová mechanika konstruovaná pro přehrávání v reálném čase 1:1 a vynikající integrovaný D/A převodník 32 bitů / 384 kHz.


I přes minimalistické rozměry bude díky vynikajícímu zvuku zcela jistě rovnoceným protivníkem všem konkurentům. CD BOX S3 je ideálním partnerem pro zesilovač Maia S2. Ve stejném designu je možné dokoupit i další mikro komponenty jako řady S3 a vytvořit tak nejmenší plnohodnotný audio systém na světě s Hi-Fi zvukem.

CD BOX S3 je k dispozici ve stříbrné a černé barvě

 

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

© HIFIpartner, s.r.o.