Pro-Ject Maia S3

ČERSTVÁ NOVINKA
Vyberte barvu:
Výrobce:
Pro-Ject
Výrobce: Pro-Ject
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
12 388 bez DPH
14 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Malý integrovaný Hi-Fi zesilovač MaiA S3 s D/A převodníkem 24-bit / 192 kHz, Bluetooth 5.0 připojením a phono MM předzesilovačem


 MaiA S3 má redesignované šasi, které je velmi odolné vůči rušení. Kvalita, koncepce a řešení tohoto zesilovače neponechává nic náhodě a i když se jedná o minimalistický komponent, přesvědčí svými zvukovými kvalitami a maximální univerzálností.

 Zesilovač má vše co potřebujete a v budoucnu potřebovat budete. Můžete k němu připojit např. TV přes digitální optický nebo koaxiální vstup, vaši hudební sbírku z telefonu či tabletu můžete přehrávat bezdrátově ve vysokém rozlišení přes Bluetooth ve verzi 5.0 a samozřejmě milovníci analogové klasiky mohou připojit i gramofon přes vysoce kvalitní MM předzesilovač, který je v tomto zesilovači osazen.

Na přední straně nechybí sluchátkový výstup. Vše je možno pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, který je k zesilovači MaiA přiložen.

Když společnost Pro-ject začala s výrobou gramofonů, mnohými byla považována za snílka. Časem se prokázalo, že to byl nápad velmi progresivní a  nadčasový. Analogicky také integrovaný zesilovač MAIA S3 tak úplně nezapadá do audiofilské představy o 43 cm široké „krabici“, která je nejlépe co největší a nejtěžší. To, že v dnešní době je v nich často pouze „vzduch“, si ne každý připouští.

Pro-ject se jako obvykle rozhodl jít jinou cestou a dokázal „napěchovat“ do malého prostoru (rozměr zesilovače je 206 x 55 x 153 mm) maximum. Zesilovač má neuvěřitelných 8 vstupů. 3 jsou standardní analogové, 1 x Phono pro MM přenosku (nebo MC přenosku s vysokým výstupem), 1 x Bluetooth 5.0 (aptXHD), 2 x digitální optický (PCM až 24-bit / 192 kHz) a 1 x digitální koaxiální (PCM až 24-bit / 192 kHz). K tomu ještě přidejme sluchátkový výstup (6,3 jack) a dokonce i variabilní výstup z předzesilovače. Chtělo by se zvolat slovy klasika „pánové, kdo z vás to má?“ Konektivita je opravdu vynikající.

Zesilovač je pochopitelně digitální a do bytových podmínek (cca 5 x 5 m) přináší velmi solidní výkon 2 x 40 W (4 Ω), nicméně je stabilní i při 2 Ω zatížení! Svorky pro připojení reprokabelů jsou robustní zlacené a umožňují zapojení banánků. Zesilovač využívá vysoce kvalitní převodník  Cirrus Logic CS4344 24 bit / 192 kHz. Bluetooth modul je 5. generace s aptXHD.

MAIA S3 je vynikající investice do budoucna. Je vybaven všemi dnes využívanými technologiemi, takže riziko, že nějaké zařízení nebude za rok či dva se zesilovačem kompatibilní se limitně blíží nule. Přestože se jedná o digitální zesilovač, jeho zvuk je velmi teplý, dá se říci až „lampový“. Vzhledem k výše uvedenému, je pořizovací cena velmi nízká. K dobru lze i přičíst, že Pro-ject ve stejné řadě nabízí i CD přehrávač CD BOX S3, nechybí tedy opravdu nic.

 

Vyroben na Slovensku (jako ostatní komponenty Pro-Ject..)

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

© HIFIpartner, s.r.o.