Pro-Ject Phono Box E BT 5.0

Výrobce:
Pro-Ject
Vyberte barvu:
černá
Výrobce: Pro-Ject
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 5 ks
3 215 bez DPH
3 890 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Gramofonový předzesilovač pro MM přenosky s linkovým výstupem a Bluetooth vysílačem pro bezdrátové připojení
 
Nová genererace phono předzesilovače a vysoce výkonným Bluetooth vysílačem schopným vysílat audio ve vysokém rozlišení. Tento vysílač využívá nejnovější technologie, jako je Bluetooth 5.0 a aptX-HD, které přináší novou dimenzi a nové možnosti v bezdrátovém streamování a zvuk povyšují na opravdovou Hi-Fi úroveň. S využitím zvýšeného dosahu a šířky pásma přenosu Bluetooth 5.0 je zvuk díky nejnovějšímu a pokročilému kodeku aptX-HD vždy přesný, detailní a dynamický, i v případech, kdy kvalita připojení Bluetooth kolísá. Díky tomu jsou eliminovány typické ztrátové artefakty jiných kompresních kodeků.  
 

Phono Box E BT 5 nabízí dva oddělené vstupy - jeden vstup pro gramofon a jeden vstup s linkovou úrovní pro externí audio zařízení.

Výstup signálu může být směrován současně na oba samostatné výstupy (linkový + bluetooth vysílač). Zařízení tak lze použít jako běžný MM phono předzesilovač pro připojení k audio systému prostřednictvím jeho vstupu s linkovou úrovní, nebo může být využit jako vysílač Bluetooth signálu. Zvuk gramofonu tak může být přeposílán bezdrátově např. do Bluetooth reproduktorů, Bluetooth sluchátek nebo do zesilovače s Bluetooth přijímačem.

Integrovaný převodník převádí analogové signály (ať již z gramofonu nebo linkového vstupu) na digitální audio data a posílá je bezdrátově do jakéhokoliv Bluetooth přijímače v provozním dosahu 10 metrů. Velmi rychlé spojení s ostatními zařízeními je zárukou bezproblémového poslechu.

BT vysílač: Verze 5 (ClassII), podpora A2DP 2.1, Aptx a Aptx-HD pro možnost streamování ve vysokém rozlišení.

Gramofonový předzesilovač je vhodný pro MM přenosky a vyniká velmi přesnou RIAA ekvalizací. Analogový RCA a BT výstup lze použít současně.

Phono Box E BT 5 je dokonalým partnerem pro milovníky analogové hudby, kteří chtějí spojit poslech gramofonu s pohodlím bezdrátového streamingového řešení.

 

 

PŘEDNOSTI


• 2 vstupy: 1 x RCA vstup pro gramofon s přenoskou MM a 1 x 3,5 mm vstup s linkovou úrovní signálu

• 1 x analogový výstup s linkovou úrovní + Bluetooth vysílač (lze použít oba současně)

• Bluetooth verze 5, Aptx-HD s podporou streamování HD formátů

• Obvody s extrémně nízkou úrovní šumu

• Pozlacené konektory RCA

• Součástí dodávky je externí napájecí zdroj

© HIFIpartner, s.r.o.