TEAC TN-280BT-A3

Vyberte barvu:
Výrobce:
Teac
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
6 603 bez DPH
7 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Analogový gramofon "TN-280BT" s vestavěným Bluetooth vysílačem a vestavěným phono ekvalizérem. Zvuk vinylových desek si můžete vychutnat s bezdrátovými sluchátky nebo bezdrátovými reproduktory pomocí vestavěného Bluetooth vysílače.
Také, pokud jej zkombinujete s audio systémem s funkcí Bluetooth, můžete gramofon libovolně nainstalovat, aniž byste se museli starat o kabeláž.
Zaměřili jsme se na základní výkon a strukturu gramofonu, použili jsme hliníkový tlakově litý talíř, který dosahuje stabilní rotace a staticky vyvážené rovné raménko s precizním mechanismem nastavení.
Pro skříň je použita MDF s vysokou hustotou pro zajištění vysoké tuhosti a tlumení vibrací.
Vestavěný zesilovač phono ekvalizéru umožňuje připojení k audio systémům bez phono vstupů.

●Bluetooth(R) vysílač

I když nemáte audio systém (zesilovač + reproduktor), můžete použít vestavěný Bluetooth(R) vysílač k bezdrátovému přenosu hudebních signálů do Bluetooth(R) zařízení, jako jsou bezdrátové reproduktory a bezdrátová sluchátka. Můžete odeslat a poslouchat záznam.
Také při použití s ​​audio systémem musí být gramofon obvykle instalován v blízkosti zesilovače, ale je překvapivě obtížné najít pevné místo pro jeho instalaci. Pokud váš audio systém podporuje Bluetooth(R), můžete gramofon nainstalovat libovolně v míéstnosti pouze v dosahu 230V zásuvky

Bluetooth CODEC je metoda komprese zvuku. Kompatibilní s SBC. SBC (Sub Band Codec) je standardní kodek pro Bluetooth audio. Naprosto nejzákladnější, ten umí všechny přijímače. 

Pokud chcete lepší BT přenos. Koukněte na vyšší model TN-400BT-SE, který využívá apt-X kodek.

© HIFIpartner, s.r.o.