Pro-Ject Stream Box S2

Výrobce:
Pro-Ject
Vyberte barvu:
černá
Platforma (ovládací aplikace):
Pro-Ject
Výrobce: Pro-Ject
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
6 438 bez DPH
7 790 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Síťový přehrávač s D / A převodníkem – ideální partner nejen pro komponenty řady S2


  Dnešní trh je přeplněný spoustou různých bezdrátových streamerů. Většina z nich je zaměřena pouze na dobrou aplikaci, ale skutečná kvalita zvuku je dána především kvalitou D/A převodníku a analogového výstupního audio stupně. 

Pro-Ject STREAM BOX S2 využívá audiofilský převodník ESS 9023 SABRE. Podporuje data s vysokým rozlišením až do 24-bitů / 192 kHz a také možnost připojení k dalším zařízením Stream Box S2 v rámci multiroom systému.

Kvalita multiroom streamu zůstává na kvalitě CD (16 Bit / 44,1 kHz), což je pro multiroom aplikace enormní množství dat a skvělá kvalita zvuku. Možné zóny jsou omezeny na 10 nebo 6 zón (Ethernet nebo WiFi), aby byl zajištěn bezchybný přenos s ohledem na vysoké přenosové rychlosti.

Stream Box S2 je díky třem výstupům velmi flexibilní řešení, vhodné pro každou aplikaci. Pro co nejččistčí signál můžete k výstupu RCA s linkovou úrovní lze připojit předzesilovač. Alternativou může být samozřejmě i integrovaný zesilovač. K výstupu s promněnlivou úrovní můžete připojit aktivní reprosoustavy nebo výkonový zesilovač. Optický výstup může dále předávat digitální signál do externího DAC. 

Stream Box S2 je plně připraven pro streamování s hudebních platforem TIDAL nebo Spotify. Díky implementaci Shairport mají dokonce uživatelé iDevice další možnost odesílání dat do Stream Boxu S2. Příznivcům internetového rádia je k dispozici TuneIn.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


  D / A převodník: ESS 9023 24-bitů / 192 kHz (WAV, FLAC, AAC…)

 Streamovací služby: TIDAL, Spotify, a další

 Internetové rádio: TuneIn, iHeartRadio

 Podpora: UpnP, DLNA

 Multiroom: 10 zón přes Ethernet, 6 zón přes Wi-Fi

 Vstupy: 1 x USB-A, 1 x analogový 3,5 mm jack

 Výstupy: 1 x RCA fixní, 1 x 3,5 mm variabilní, 1 x digitální optický

 Rozměry: 103 x 37 x 122 mm (Š x V x H)

 Hmotnost: 355 g

 

© HIFIpartner, s.r.o.